Wiadomości z Sosnowca

Sukcesy Cheerleaders Skandal

  • Dodano: 2013-11-18 09:30

Zespół Tańca Nowoczesnego & Cheerleaders Skandal od 20 lat odnosi liczne sukcesy w kraju i za granicą, a to wszystko pod bacznym okiem trenerki Katarzyny Pilch.

Również i tak było tym razem dziewczęta, które na co dzień trenują w Miejskim Klubie im. J. Kiepury,   walczyły na  XVII Ogólnopolskim Festiwalu Tańca im. Adama Marka w Lublińcu. Rano w sobotę pełny autokar Skandalistek wraz z mamami do opieki,  ruszył na pierwszy festiwal w tym sezonie tanecznym. Po 4 godzinnym festiwalu przyszedł czas na wyniki, a te były dla nas bardzo szczęśliwe i tak:

DISCO MINI FORMACJE – TANCERZE DO 11 LAT
Wyróżnienie –  Mini Mini Skandal,
Wyróżnienie –  Średni Skandal,
 DISCO MINI FORMACJE – TANCERZE 12-15 LAT
I miejsce –  Skandal 2,
DISCO FORMACJE – TANCERZE DO 11 LAT
I miejsce – Mały Skandal,
DISCO FORMACJE – TANCERZE 12-15 LAT
I miejsce – Skandal,

Trzy pierwsze miejsca i dwa wyróżnienia, bardzo szczęśliwe wracały dziewczęta, wielka była też radość oczekujących na nas rodziców i wiele było gratulacji. Dobrze że możemy zawsze liczyć na wsparcie rodziców – bo tylko oni doceniają naszą ciężką pracę i cieszą się z naszych sukcesów i pomagają znosić gorycz porażki i przeciwności losu. 20 lat pracy, 20 lat sukcesów na scenie w kraju i zagranicą – to dużo czy mało …. Może kiedyś ktoś to doceni. Ale teraz …

My czasu na rozterki nie mamy, bo w niedzielę zostałyśmy zaproszone do Sosnowca na halę gdzie odbywał się PUCHAR ŚWIATA JUNIORÓW W SZABLI i jak co roku już od wielu lat mogłyśmy dopingować najlepszych szablistów świata.
 

Galeria zdjęć

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.