Wiadomości z Sosnowca

Rozpoznajesz sprawcę brutalnej kradzieży rozbójniczej? Powiadom policjantów!

  • Dodano: 2022-12-20 06:00, aktualizacja: 2022-12-19 20:21

Sosnowieccy policjanci z Komisariatu Policji III prowadzą postępowanie w sprawie brutalnej kradzieży rozbójniczej, do jakiej doszło w dniu 18 grudnia 2022 roku w centrum handlowym w Sosnowcu przy ulicy Zuzanny. Mężczyzna o nieustalonej jak dotąd tożsamości, aby utrzymać się w posiadaniu skradzionych z drogerii perfum, brutalnie pobił pracownika ochrony, który usiłował go ująć.

Rozpoznajesz złodzieja?

Do zdarzenia doszło 18 grudnia 2022 roku około godziny 11.45 w centrum handlowym w Sosnowcu przy ulicy Zuzanny. Mężczyzna o nieustalonej jak dotąd tożsamości, po dokonanej kradzieży zamierzał upuścić teren centrum z zrabowanymi perfumami. Kiedy pracownik ochrony usiłował go ująć, złodziej bardzo dotkliwie go pobił po czym uciekł. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Sprawca w szamotaninie zgubił ukradziony towar.

Publikujemy jego wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu jego personaliów. Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 0300. Osobom przekazującym informacje zapewniamy pełną anonimowość.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również