Wiadomości z Sosnowca

50-letni pedofil z Sosnowca zatrzymany. Chciał przeżyć "przygodę życia"

  • Dodano: 2022-11-08 14:00

W sobotę dzięki akcji przeprowadzonej przez „łowców pedofili” doszło do zatrzymania 50-letniego mieszkańca Sosnowca. Mężczyźnie postawiono już zarzuty i został objęty policyjnym dozorem.

"Łowcy pedofili" zatrzymali 50-latka z Sosnowca

W sobotę 5 listopada policjanci zatrzymali 50-latka z Sosnowca ujętego przez łowców pedofili z Fundacji ECPU Polska. Mężczyzna nawiązywał w internecie kontakty z osobami podającymi się za małoletnie dzieci i składał im propozycje seksualne.

Jak przekazuje Fundacja ECPU Polska, 50-latek chciał przeżyć „przygodę życia”, za którą uznał molestowanie małoletnich. Wymieniał wiadomości z dwójką "dzieci", którym przedstawiał swoje fantazje seksualne z ich udziałem oraz wysyłał swoje zdjęcia pornograficzne oczekując rewanżu.

– Policjanci, na podstawie materiału przekazanego przez "łowców", zatrzymali mężczyznę, a prokurator zdecydował o przedstawieniu mu trzech zarzutów z artykułu 200a§2 kodeksu karnego i objęciu go policyjnym dozorem – przekazała podkom. Sonia Kepper, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Za popełnione przestępstwo 50-latkowi grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Michał

    Do 2 lata więzienia śmiesznie niski wymiar kary.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również