Wiadomości z Sosnowca

24-latek z Sosnowca potrzebuje pomocy po nieszczęśliwym wypadku

  • Dodano: 2023-05-11 12:30

Prezydent Sosnowca - Arkadiusz Chęciński apeluje o pomoc na rzecz 24-letniego Dawida. Młody mężczyzna upadł z 10 metrów prosto na beton.

Dawid to młody chłopak, który doświadczył tragicznego wypadku

24-latek upadł z wysokości 10 metrów na beton, uszkadzając organy wewnętrzne, w tym mózg. Dawid walczy teraz w szpitalu na oddziale intensywnej opieki medycznej, ale konieczne jest przeniesienie do prywatnej kliniki. To ogromna nadzieja dla Dawida i jego bliskich. Wiążą się z tym duże koszty. Dlatego ruszyła zbiórka internetowa. 

- Lekarze w szpitalu poddali się i uznali, że nie można już nic więcej zrobić dla Dawida. Chcąc uratować jego życie, znaleźliśmy prywatną klinikę neurorehabilitacji, gdzie otrzymaliśmy nadzieję od profesora, że Dawid ma szansę na przeżycie i powrót do zdrowia - czytamy w opisie zrzutki. 

Koszt leczenia wynosi ponad 21 tys. złotych miesięcznie, a do tego dochodzi koszt opiekuna. 

- Z uwagi na to, że nie wiemy, jak długo będzie trwało leczenie Dawida, chcemy uzbierać pieniążki przynajmniej na roczny pobyt. Kwota leczenia na okres 12 miesięcy wynosi 252 000 zł. Jest to ostatnia szansa, aby Dawid miał jeszcze szansę na powrót do życia. Nie można cofnąć czasu, ale jedno jest pewne - jego życie jest teraz w naszych rękach - apelują najbliżsi mężczyzny. 

Prezydent apeluje o pomoc na rzecz 24-letniego Dawida

Kilka dni temu w mediach społecznościowych prezydenta Sosnowca pojawił się wpis, w którym Arkadiusz Chęciński apelował o pomoc na rzecz 24-latka.

- To chłopak o wielkim sercu, który nigdy nie był obojętny na krzywdę innych, zarówno bezbronnych, jak i chorych. Pomagał w zbiórkach pieniędzy i jako Elf angażował się w projekty dla dzieci z chorobami nowotworowymi. Przekładał swoje słowa na czyny, niosąc dobro innym ludziom. Teraz przyszedł czas, aby to dobro wróciło do niego - napisał Arkadiusz Chęciński. 

Aby wesprzeć leczenie Dawida, wystarczy kliknąć TUTAJ 

 

Google NewsSubskrybuj Sosnowiecki.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również