Wiadomości z Sosnowca

Stwórz wielkanocne dekoracje razem z Auchan Sosnowiec!

  • Dodano: 2023-03-23 06:30, aktualizacja: 2023-03-22 21:30

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami! Warto więc zatroszczyć się o świąteczny nastrój w domu, dekorując go kolorowymi ozdobami. Wiele radości i satysfakcji sprawi wykonanie wielkanocnych stroików, pisanek i palm własnoręcznie.

Okazją do tego będą świąteczne warsztaty kreatywne w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec, które odbędą się w sobotę 25 marca od godziny 11.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny. 

W najbliższą sobotę 25 marca strefę kreatywną zaaranżowaną w pasażu Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec wypełni twórcza atmosfera, a uczestnicy w każdym wieku będą mogli wykonać dwa rodzaje wielkanocnych ozdób. 

Świąteczne stroiki i ozdoby wielkanocne 

W trakcie warsztatów kreatywnych powstaną dekoracyjne wianki do powieszenia w oknie lub na drzwiach oraz stroiki na stół. Bazą ozdób będą gotowe wianki i podstawki z drewna. Będzie je można ozdobić za pomocą naturalnych elementów, jak intensywnie zielony chrobotek, suszone liście i kwiaty, piórka czy gałązki bukszpanu. Będzie można dodać również elementy drewniane oraz flokowane figurki – zajączki, kurczaczki czy wielkanocne pisanki. Taką samodzielnie wykonaną dekorację będzie można zabrać do domu, by cieszyła oczy domowników i wprowadzała świąteczny nastrój. 

Najmłodsi uczestnicy warsztatów będą mogli wykonać wielkanocne pisanki. Bezpieczne i lekkie styropianowe jajka ozdobią farbkami i wielokolorowymi pisakami, naklejkami z pianki i filcu oraz wstążkami, rafią i sizalem. 

Stwórz wielkanocne palmy

Już za tydzień, 2 kwietnia, przypada Niedziela Palmowa. Z tej okazji w trakcie świątecznych warsztatów w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec będzie można przygotować także palmę wielkanocną. Uczestnikom posłużą do tego żywe bazie, suszone kolorowe trawy i naturalne gałązki. Dekoracje dopełnią kolorowe wstążki. 
Wielkanocne warsztaty kreatywne odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu. W zajęciach można wziąć udział od godziny 11.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.  

Stwórz wielkanocne dekoracje razem z Auchan Sosnowiec! / fot. org.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również