Wiadomości z Sosnowca

Remont w klubie Maczki zakończony

  • Dodano: 2021-02-26 09:00

Kompleksowa przebudowa toalet, kapitalny remont korytarza i przedsionka włącznie z wymianą  drzwi wejściowych i wewnętrznych oraz zakup sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego. To zakres prac, które przeprowadzono w budynku Miejskiego Klubu „Maczki”.

- Projekt zrealizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019 dotyczył remontu ogólnodostępnych pomieszczeń Miejskiego Klubu „Maczki”. Przeprowadzona modernizacja sprawiła, że wyremontowana przestrzeń  stała się  stylistycznie spójna z resztą Klubu, stworzono również małą poczekalnię z fotelami  i miejscem na czasopisma przeznaczoną dla rodziców uczestniczących w zajęciach dzieci. Zamiast ciasnych i niewygodnych toalet powstały z kolei przestronne i nowoczesne pomieszczenia, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych – nie kryje zadowolenia Agnieszka Skrzyńska, dyrektor Miejskiego Klubu „Maczki”.

Zakup sprzętu oświetleniowego i nagłośnieniowego pozwoli na uatrakcyjnienie organizowanych koncertów i uniezależnienie się w pewnym stopniu od firm zewnętrznych.

- Miejski Klub „Maczki” organizuje imprezy o zasięgu regionalnym oraz ogólnokrajowym co sprawia, że jego wygląd i funkcjonalność stanowią wizytówkę miasta. Niezmiernie cieszymy się, że instytucja w której pracujemy staje się bardziej nowoczesna i przyjazna.  Ma to ogromne znaczenie zważywszy na rolę jaką pełni klub w życiu dzielnicy. Dla mieszkańców Maczek i sąsiednich dzielnic  to miejsce spotkań, warsztatów i koncertów, dla dzieci i młodzieży obowiązkowy punkt w harmonogramie dnia. Dlatego raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zagłosowali na nasz projekt w VI edycji Budżetu Obywatelskiego – dodaje dyrektor klubu.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.