Sosnowiec - portal miejski Sosnowiecki.pl

Wiadomości z Sosnowca

Po nitce do kłębka

  • Dodano: 2018-02-01 08:30, aktualizacja: 2018-02-01 08:43

Szczegółowe rozpoznanie sytuacji doprowadziło kryminalnych z Komisariatu Policji II w Sosnowcu do narkotykowego dilera. Policjanci już jakiś czas zbierali informacje o mężczyźnie, który z procederu uczynił sobie źródło dochodu. Obecnie młody mężczyzna, mieszkaniec Sosnowca już usłyszał zarzut dotyczący sprzedaży narkotyków i czerpania z tego korzyści majątkowej.

Policjanci pracujący nad tą sprawą podczas zatrzymania sosnowiczanina znaleźli przy nim blisko 100 działek narkotyków. Zatrzymany mężczyzna czerpał z nielegalnego procederu korzyści majątkowe. Stróże prawa objęli go policyjnym dozorem, w trakcie którego mężczyzna musi raz w tygodniu stawiać się we wskazanym Komisariacie Policji w Sosnowcu. Dodatkowo środkiem, który został zastosowany wobec zatrzymanego jest poręczenie majątkowe. O dalszym losie młodego sosnowiczanina zadecyduje Sąd.

Najnowsze informacje z Sosnowca w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Następna informacja

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • ZETE.

    Narkotyki ? czyli co ? Prosze redaktora zeby precyzowal bardziej w artykule.. bo pozniej powstaja niedomówienia. Narkotykow mamy rodzajow tyle co owocow i warzyw. Pozdrawiam.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.