Sosnowiec - portal miejski Sosnowiecki.pl

Wiadomości z Sosnowca

Po nitce do kłębka

  • Dodano: 2018-02-01 08:30, aktualizacja: 2018-02-01 08:43

Szczegółowe rozpoznanie sytuacji doprowadziło kryminalnych z Komisariatu Policji II w Sosnowcu do narkotykowego dilera. Policjanci już jakiś czas zbierali informacje o mężczyźnie, który z procederu uczynił sobie źródło dochodu. Obecnie młody mężczyzna, mieszkaniec Sosnowca już usłyszał zarzut dotyczący sprzedaży narkotyków i czerpania z tego korzyści majątkowej.

Policjanci pracujący nad tą sprawą podczas zatrzymania sosnowiczanina znaleźli przy nim blisko 100 działek narkotyków. Zatrzymany mężczyzna czerpał z nielegalnego procederu korzyści majątkowe. Stróże prawa objęli go policyjnym dozorem, w trakcie którego mężczyzna musi raz w tygodniu stawiać się we wskazanym Komisariacie Policji w Sosnowcu. Dodatkowo środkiem, który został zastosowany wobec zatrzymanego jest poręczenie majątkowe. O dalszym losie młodego sosnowiczanina zadecyduje Sąd.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • ZETE.

    Narkotyki ? czyli co ? Prosze redaktora zeby precyzowal bardziej w artykule.. bo pozniej powstaja niedomówienia. Narkotykow mamy rodzajow tyle co owocow i warzyw. Pozdrawiam.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.