Wiadomości z Sosnowca

Plejada pomaga śląskim szpitalom!

  • Dodano: 2020-04-16 07:30, aktualizacja: 2020-04-16 08:47

#RAZEMMOŻEMYWIĘCEJ – to akcja promująca wspólną wzajemną pomoc w obecnej sytuacji związanej z koronawirusem.

Kampania zorganizowana przez Centrum Handlowe Plejada w Sosnowcu obejmuje między innymi: dostarczanie darmowych posiłków dla placówek zdrowia, kampanię informacyjną oraz działania edukacyjne w mediach społecznościowych.

Jednym z głównych działań w ramach akcji #RAZEMMOŻEMYWIĘCEJ jest pomoc personelowi medycznemu

Końcem marca Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec wraz z restauracją Thai Express rozpoczęło dostarczanie darmowych posiłków dla personelu w szpitalach w Sosnowcu i okolicznych miastach. 

Darmowe posiłki przygotowane przez Thai Express trafiły do Szpitala Miejskiego numer 1 w Sosnowcu, Szpitala Specjalistycznego w Chorzowie oraz Szpitala Wojewódzkiego w Tychach. Wszystkie posiłki są przekazywane przez pracowników firmy Eat Lovers w ramach dostawy bezkontaktowej.

Kolejnym elementem akcji #RAZEMMOŻEMYWIĘCEJ jest bezpłatne udostępnienie bilbordów Ministerstwu Zdrowia oraz Urzędowi Miejskiemu w Sosnowcu. Na połowie nośników reklamowych pojawiły się materiały edukacyjne dotyczące aktualnych informacji i zaleceń związanych z kwarantanną dotyczącą koronawirusa. Przygotowało je Ministerstwo Zdrowia.

Na drugiej połowie bilbordów umieszczono materiały Urzędu Miejskiego w Sosnowcu

Na plakatach znajdują się adresy strony internetowej www.sosnowiec.pl oraz profilu na Facebooku – gdzie można znaleźć najświeższe informacje dotyczące obecnej sytuacji związanej z COVID-19.

Na tym nie koniec! W ramach kampanii #RAZEMMOŻEMYWIĘCEJ prowadzone są działania w Social Mediach. Na oficjalnym profilu facebookowym Centrum Handlowego Plejada Sosnowiec publikowane są informacje związane z innymi działaniami charytatywnymi oraz posty dotyczące wzajemnej pomocy.

Plejada pomaga śląskim szpitalom!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.