Wiadomości z Sosnowca

Plejada pomaga śląskim szpitalom!

  • Dodano: 2020-04-16 07:30, aktualizacja: 2020-04-16 08:47

#RAZEMMOŻEMYWIĘCEJ – to akcja promująca wspólną wzajemną pomoc w obecnej sytuacji związanej z koronawirusem.

Kampania zorganizowana przez Centrum Handlowe Plejada w Sosnowcu obejmuje między innymi: dostarczanie darmowych posiłków dla placówek zdrowia, kampanię informacyjną oraz działania edukacyjne w mediach społecznościowych.

Jednym z głównych działań w ramach akcji #RAZEMMOŻEMYWIĘCEJ jest pomoc personelowi medycznemu

Końcem marca Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec wraz z restauracją Thai Express rozpoczęło dostarczanie darmowych posiłków dla personelu w szpitalach w Sosnowcu i okolicznych miastach. 

Darmowe posiłki przygotowane przez Thai Express trafiły do Szpitala Miejskiego numer 1 w Sosnowcu, Szpitala Specjalistycznego w Chorzowie oraz Szpitala Wojewódzkiego w Tychach. Wszystkie posiłki są przekazywane przez pracowników firmy Eat Lovers w ramach dostawy bezkontaktowej.

Kolejnym elementem akcji #RAZEMMOŻEMYWIĘCEJ jest bezpłatne udostępnienie bilbordów Ministerstwu Zdrowia oraz Urzędowi Miejskiemu w Sosnowcu. Na połowie nośników reklamowych pojawiły się materiały edukacyjne dotyczące aktualnych informacji i zaleceń związanych z kwarantanną dotyczącą koronawirusa. Przygotowało je Ministerstwo Zdrowia.

Na drugiej połowie bilbordów umieszczono materiały Urzędu Miejskiego w Sosnowcu

Na plakatach znajdują się adresy strony internetowej www.sosnowiec.pl oraz profilu na Facebooku – gdzie można znaleźć najświeższe informacje dotyczące obecnej sytuacji związanej z COVID-19.

Na tym nie koniec! W ramach kampanii #RAZEMMOŻEMYWIĘCEJ prowadzone są działania w Social Mediach. Na oficjalnym profilu facebookowym Centrum Handlowego Plejada Sosnowiec publikowane są informacje związane z innymi działaniami charytatywnymi oraz posty dotyczące wzajemnej pomocy.

Plejada pomaga śląskim szpitalom!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również