Wiadomości z Sosnowca

Para 37-latków zatrzymana z ponad 1500 działkami amfetaminy i tabletek ecstasy!

  • Dodano: 2024-03-01 12:45

Ponad 1500 działek amfetaminy oraz tabletki ecstasy znaleźli mundurowi w mieszkaniu należącym do pary 37-latków. Oboje zostali zatrzymani, ale nie był to koniec ich problemów. Policjanci szybko ustalili, że sosnowiczanka była poszukiwana przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za paserstwo. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna usłyszeli już prokuratorskie zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Narkotyki w mieszkaniu sosnowiczanki

Dzielnicowi z tutejszego komisariatu V uzyskali informację o osobach, które najprawdopodobniej posiadają środki odurzające. Dodatkowo, jedna z nich miała być poszukiwana. 

Policjanci postanowili sprawdzić ten trop. Szybko potwierdzili, że w jednym z mieszkań przy ulicy Czołgistów znajduje się 37-letnia sosnowiczanka, która rzeczywiście była poszukiwana przez tutejszy sąd, który zasądził wobec kobiety karę pozbawienia wolności za paserstwo. Oprócz niej, w mieszkaniu był również 37-letni mężczyzna. Policjanci znaleźli w mieszkaniu narkotyki. Mundurowi zabezpieczyli łącznie ponad 1500 działek amfetaminy oraz tabletki ecstasy. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna zostali zatrzymani przez mundurowych.

Oboje usłyszeli już prokuratorskie zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również