Wiadomości z Sosnowca

Familijne Pokazy Filmowe. Bajkowa wyprawa do Kolumbii z biblioteką

  • Dodano: 2023-01-31 06:30, aktualizacja: 2023-01-30 18:32

Już 4 lutego 2023 (sobota) o godz. 11.00 Zagłębiowska Mediateka serdecznie zaprasza na Familijny Pokaz Filmowy. Na dzieci wraz z osobami towarzyszącymi, w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu, czekać będzie pełna muzyki, tańca i przygód historia niezwykłej rodziny i magicznego domu, ukrytego w górach Kolumbii.

Nudzi Ci się? Nie wiesz co zrobić z sobotnim przedpołudniem? Nie masz ochoty na kolejne telewizyjne powtórki? Na myśl o sprzątaniu mieszkania dostajesz drgawek? Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu ma na to lekarstwo! Bierz rodzinkę i szoruj do Mediateki!

Familijne Pokazy Filmowe to cykliczna impreza obejmująca comiesięczne seanse adresowane do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. W repertuarze przewidziane są filmy fabularne i animowane pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku, dzięki czemu nasze seanse mają charakter iście familijny. Wstęp na pokazy jest jak zawsze bezpłatny. 

Gdzie można sprawdzić tytuł filmu?

  • Na plakatach i ulotkach w Zagłębiowskiej Mediatece (ul. Kościelna 11).
  • Poprzez wysyłany regularnie newsletter (link do zapisu znajduje się na górze oraz na dole strony MBP).
  • Poprzez kliknięcie w napis „TYTUŁ FILMU” zamieszczony w artykule reklamującym seans na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl i wpisanie aktualnego hasła dostępu. Pytania o hasło prosi się kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl, pod numer telefonu 693 266 411 lub do dyżurujących bibliotekarzy we wszystkich placówkach MBP. Podane hasło obowiązuje przez cały rok!
  • Poprzez zeskanowanie kodu QR umieszczonego na plakatach.

Uprzejmie informuje się, że wejście do Auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu.

Organizator – w przypadku frekwencji przekraczającej możliwości Auli (200 miejsc) - zastrzega możliwość wcześniejszego zamknięcia drzwi i odmówienia wstępu na pokaz. Prosi się o wyrozumiałość.
Przypominamy, że w Auli Zagłębiowskiej Mediateki obowiązuje całkowity zakaz jedzenia i picia!

  • 4 lutego 2023 – Pełna muzyki i tańca historia niezwykłej i nieco zwariowanej rodzinki. Jej pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem, cudownym i urokliwym miejscu, ukrytym w górach Kolumbii. Legenda głosi, że magia tej pięknej krainy sprawia, iż każde dziecko w rodzinie otrzymuje wyjątkową moc z wyjątkiem uroczej Mirabel. Kiedy magia otaczająca dom i rodzinę przestaje działać, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być ostatnią szansą na ratunek.
  • Czas pokazu – 1:39:00
Familijne Pokazy Filmowe. Bajkowa wyprawa do Kolumbii z biblioteką / fot. MBP

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również