Wiadomości z Sosnowca

Wózek dzięcięcy na dłuższe podróże

  • Dodano: 2019-06-28 14:30

Baby Jogger City Mini 2, to futurystyczny, wygodny oraz lekki wózek spacerowy, który nada się zarówno na miejskie jak i terenowe warunki jazdy. Baby Jogger City jest niezwykle atrakcyjny dla dziecka i rodzica.

Wózek Baby Jogger City Mini 2 to dwie wersje wózka do wyboru, ze względu na ilość kół. Do wyboru dostępne są stelaże na 3 lub 4 koła. Dzięki obu typom kół, wózek jest niezwykle skrętny, łatwy w prowadzeniu. Koła łożyskowe, idealne na wielkie miastowe oraz wiejskie wertepy. Stelaż wózka jest aluminiowy, co powoduje, że wózek jest imponująco lekki, na ogólną wagę wózka będzie miał wpływ tylko podróżujący bobas.

Wózek City Mini 2 jest stworzony do miejskiej dżungli, dopasowuje się do wszelkich możliwych warunków nawierzchniowych. Prowadzi się nim niezwykle precyzyjnie oraz lekko. Jest wręcz przeznaczony do wielogodzinnych wędrówek, jest prawdziwym bohaterem wśród wózków spacerowych. Nie boi się kamieni, nierównych, podziurawionych chodników, dostosowany do polskich drogowych warunków. Piasek, żwir, błoto czy kałuże nie są mu straszne, Baby Jogger City Mini 2 dosłownie płynie po ziemi, niczym kaczka na wodzie.

Wygoda dla prezesa, szefa i szefowej

Wózek City Mini 2 zapewnia najwyższy stopień wygody dla małego prezesa bobasa, dzięki odpowiednio szerokiemu, wygodnemu, miękkiemu siedzisku. W przyjęciu odpowiedniej pozycji nachylenia pomaga maluchowi regulowane w kilku pozycjach oparcie. Oparcie wózka można zniżyć do pozycji leżącej, co z pewnością okaże się praktyczne podczas spacerów na świeżym powietrzu. Pomocny okaże się również podnóżek dla dziecka, dzięki któremu można dopasować odpowiednią wysokość dla wygody małych stópek. Wózek Baby Jogger City wygodny jest także dla szefa i szefowej głównodowodzących rodziców. Wózek ten jest skrętny, lekki oraz stabilny w prowadzeniu.

Wózek City Mini 2 to komfort użytkowania nawet w kwestii stworzenia systemu podróżnego. Do wózka można bez problemu dołączyć odpowiednią głęboką gondolę oraz fotelik samochodowy. Dodatkowo gondola składa się do zaskakujących kompaktowych rozmiarów, nie zabiera więc wiele miejsca. Zmieści się zarówno w małym mieszkaniu jak również w bagażniku samochodowym.

Akcesoria do wózka Baby Jogger City Mini 2 choć dodatkowo płatne są atrakcyjne i przydatne do codziennych spacerów. Dostępne są: tacka, pałąk, śpiworek dla dziecka, adapter do fotelika samochodowego, torba termoizolacyjna, surfer dla starszaka, gondola, uchwyt na kubek, konsola dla rodzica, osłonka na słońce i pogodowa, torba podróżna.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.