Wiadomości z Sosnowca

Stolik drewniany rozkładany na wymiar - jak możemy go zaprojektować?

  • Dodano: 2020-02-12 15:00, aktualizacja: 2020-03-23 15:49

Aranżując salon powinniśmy pamiętać zarówno o głównych meblach, jak i tych uzupełniających wyposażenie pomieszczenia. Do tych drugich właśnie możemy zaliczyć stoliki kawowe. Na co powinniśmy zwrócić uwagę podczas wyboru?

Stolik kawowy z drewna – jakie ma zalety?

Tego typu meble są przede wszystkim niezwykle praktyczne. Stolik kawowy bardzo dobrze uzupełnia wystrój salonu czy pokoju dziennego. Dzięki niemu możemy bezpiecznie odstawić kubek z kawą lub innym napojem podczas czytania książki czy oglądania telewizji. Stoliki kawowe najczęściej produkuje się z drewna. Drewniane blaty można połączyć z metalowym stelażem w niekonwencjonalnej, nowoczesnej formie. Stoliki drewniane są dostępne w wersji kwadratowej, okrągłej, czy prostokątnej. Każdy znajdzie więc model idealny do swoich potrzeb. To jednak nie koniec udogodnień. W Polsce są bowiem producenci, którzy umożliwiają stworzenie stolika z drewna na wymiar. Dzięki temu to klient decyduje o jego ostatecznych parametrach.

Stolik drewniany rozkładany na wymiar – gdzie znajdziemy konfigurator?

Rozwiązanie to stanowi odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Wielu z nas odrzuca bowiem rozwiązania znane z sieciowych salonów meblowych. W poszukiwaniu oryginalnych produktów możemy znaleźć producentów, którzy swoim klientom udostępnili specjalny konfigurator. Możemy w nim zdecydować o najmniejszym szczególe. Jedno z takich narzędzi znajdziesz pod tym linkiem https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoliki/drewniane-stoliki/. Projektując stolik drewniany na wymiar możemy określić gatunek drewna, z którego będzie wykonany. Do wyboru mamy najczęściej buk, dąb, czy jesion. Klient może także wybrać przekrój stelaża i jego kolor. Nie brakuje także możliwości wpływania na takie detale jak rodzaj krawędzi, czy wykończenie blatu. Możemy także sprawić, że nasz stolik drewniany na wymiar będzie rozkładany. Ostatecznie otrzymamy więc produkt w pełni spersonalizowany i dostosowany do naszych potrzeb. Warto więc rozważyć skorzystanie z takiego narzędzia i stworzenie mebla własnego autorstwa.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.