Wiadomości z Sosnowca

Lampki LED jako ozdoba na co dzień i od święta

  • Dodano: 2019-11-28 14:15

Przytulne lub efektowne wnętrze to nie tylko kwestia aranżacji odpowiednio dobranymi meblami. Klimat pomieszczenia uzyskuje się również dekoracyjnym oświetleniem. Iluminacja świetlna to doskonała propozycja na ozdobienie wnętrza czy też ogrodu. Jak w tej kategorii spisują się lampki LED?

Ozdoba świąteczna

Oświetlenie punktowe fascynuje przede wszystkim najmłodszych. Małe dzieci zwykle uwielbiają niewielkie lampki, z których płynie światło. To dla nich atrakcja wizualna, ale także sposób na uniknięcie nielubianej ciemności. Pokoje dziecięce są więc zwykle wyposażone w niewielkie lampki, które maluch może samodzielnie włączyć lub wyłączyć. Bardziej rozbudowane iluminacje świetlne pojawiają się sezonowo, głównie w okresie świąt. Coraz rzadziej szukamy wielometrowych sznurów z lampkami, które ulegają przepaleniu i są nieraz trudne do zawieszenia. Z pomocą przychodzą lampki LED. Są efektowne, nie generują większych rachunków. Nadają się na każdą bardziej uroczystą okazję.

Dekoracja z napisami

Nastrojowa lampka może mieć wiele odmian. Począwszy od zwykłej, emitującej jednokolorowy snop światła po bardziej zaawansowane technologicznie, opierające się na stojaku. Te drugie zwykle zdobią imprezy dziecięce lub spotkania towarzyskie. Jakich lamp szukać, aby zrobiły jeszcze większe wrażenie? Dobrym przykładem jest Starlyf Festive Light. Ta niewielka lampka ma wielka moc. Urządzenie emituje tysiące kolorowych punkcików, które mogą odbijać się od ściany, fasady budynku i innych powierzchni. Dodatkowym atutem jest możliwość wyświetlania napisów - świątecznych, okazjonalnych i wielu innych. Dzięki urządzeniu powstaje iluminacja świetlna, jakiej wcześniej nie udało się osiągnąć w warunkach domowych.

Rozmach ma znaczenie

Na czym polega urok lamp LED? Ich moc jest znacznie większa niż w przypadku zwykłych lamp. Iluminacje świetlne tego typu nadają się do każdego pomieszczenia, jak również na zewnątrz. Idealnie współgrają z zasłoną na oknie, stanowiąc urokliwą dekorację. Technologia LED jest nowoczesna i ekologiczna. Światełko charakteryzuje się dużą trwałością. Jest jaśniejsze i mocniejsze od światła tradycyjnego, a jednocześnie znacznie tańsze. Lampki świetnie sprawdzają się również jako oświetlenie ogrodu i innych zewnętrznych części posesji. Nie szkodzą im zmieniające się warunki atmosferyczne.

Oświetlenie LED to znakomity pomysł na niebanalną dekorację. Estetyczne i efektowne nie wymaga stosowania wielu kabli oraz szukania źródła zasilania. Żywotność lamp LED znacznie przekroczy jeden sezon świąteczny.

Komentarze (1)    dodaj »

  • 4fundesign.com

    Żywotność lampek LED przekroczy znacznie okres świąteczny pod warunkiem, że ich wykonanie będzie bardzo dobrej jakości. Ważne są też kable. Jeżeli stosujemy lampki na zewnątrz warto na to zwrócić uwagę, by były grubsze i w dobrej izolacji, by nie uszkodził ich wiatr.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.