Wiadomości z Sosnowca

Zagórze: marihuana,haszysz i amfetamina w piwnicy jednego z bloków

  • Dodano: 2017-09-01 20:15

Sosnowieccy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w piwnicy jednego z bloków dzielnicy Zagórze zażywali narkotyki. Okazało się, że w pomieszczeniu piwnicznym, należącym do jednego z nich, spoczywał całkiem pokaźny „ asortyment” środków odurzających.

Kiedy policjanci weszli do pomieszczeń piwnicznych, na ich żądanie 38-latek wydał im pojemnik z marihuaną. Jego zawartość stanowiły zaledwie 4 działki tej odurzającej substancji. Jednak chwilę później w jego mieszkaniu, kryminalni zabezpieczyli także amfetaminę, której ilość wystarczyłaby do przygotowania aż 100 porcji narkotyku.

Właściciel pomieszczenia piwnicznego, w którym mężczyźni „raczyli się” substancjami odurzającymi zgromadził w nim, jak się okazało, ich całkiem spory "asortyment". Mundurowi zabezpieczyli od niego łącznie 14 porcji marihuany, blisko 70 porcji amfetaminy, tabletki ecstasy, haszysz i 1,5 litra wywaru zawierającego substancje odurzające.

W pomieszczeniu znajdowały się również narzędzia do rozdrabniania, ważenia i pakowania narkotyków. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty. 38-latek za posiadanie marihuany i amfetaminy może trafić do więzienia na 3 lata, natomiast 40-letni właściciel piwnicy, za posiadanie ich znacznych ilości, może trafić do więzienia nawet na 10 lat. Prokurator objął go także policyjnym dozorem.


Źródło: KMP Sosnowiec

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.