Wiadomości z Sosnowca

Wystawa "Wibracje Kolorów – Sztuka Rodząca się w Sosnowcu". Przyjdź i zobacz!

  • Dodano: 2023-10-06 10:00

Ciesz się z nami niezwykłą paletą barw i talentów lokalnych artystów! Od 3 do 31 października w Energetycznym Centrum Kultury zaprezentowane zostaną prace artystów z grupy "Relacje" oraz niezależnych twórców współpracujących z Fundacją Art-Fund.

"Wibracje Kolorów" w Sosnowcu

Ta wystawa to spotkanie z różnorodnością sztuki w najpełniejszym tego słowa znaczeniu. Odkryjemy abstrakcje poruszające wyobraźnię, realistyczne kompozycje oddające urok codziennego życia, jak i eksperymentalne dzieła, które kuszą nowatorską formą. Te różnorodne style i techniki zapewnią niezapomniane wrażenia dla każdego miłośnika sztuki.

Wernisaż, który odbędzie się 20 października o godzinie 18.00, będzie niepowtarzalną okazją do osobistego spotkania z twórcami. To także szansa na zgłębienie inspiracji i procesu twórczego, który kryje się za każdym obrazem.  Chcemy w ten sposób podkreślić rolę sztuki i kultury w naszym pięknym Sosnowcu oraz przedstawić niezwykłe talenty naszego regionu. Ta wystawa to nie tylko przegląd dzieł, ale także opowieść o naszym mieście i o tych, którzy je tworzą. Nie przegap tego niezwykłego wydarzenia – wprowadź do swojego życia więcej kolorów i inspiracji!
Wystawa:

Wernisaż: 20.10.2023 g. 18.00 | wstęp wolny Energetyczne Centrum Kultury, ul. Będzińska 65, Sosnowiec.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również