Wiadomości z Sosnowca

Wernisaż w galerii NAGA w Sosnowcu. Przyjdź na bezpłatne wydarzenie!

  • Dodano: 2023-10-18 08:30, aktualizacja: 2023-10-18 08:33

Galeria NAGA wraz z artystką Anną Lenartowską, oraz kuratorką wystawy Jagodą Woźny mają zaszczyt zaprosić na nadchodzący wernisaż, który odbędzie się dnia 21 października, o godzinie 18.00 w Galerii Sztuki Współczesnej NAGA w Sosnowcu (ul. Wspólna 22).

Wyjątkowa wystawa w Sosnowcu

Na wystawie zatytułowanej "As the twig is bent (...) – Czas Utrwalony” zobaczycie prace artystki Ani Lenartowskiej, która pochodzi z Polski, ale na codzień mieszka i tworzy w Amsterdamie.

Wystawa dotyka pojęcia czasu kształtującego indywidualną prawdę, utrwalonego w procesie fotograficznym. Artystka porusza się w przestrzeniach więzi i połączeń międzyludzkich, które jako źródło napięć i znaczeń stanowią dla niej istotną ścieżkę w poszukiwaniach własnej tożsamości.

Będzie to wyjątkowa wystawa, ponieważ po raz pierwszy Galeria NAGA wystawi prace fotograficzne. Wstęp na wernisaż jest bezpłatny. Galeria NAGA powstała w ramach konkursu „Lokal na kulturę”.

Wydarzenie FB

Wernisaż w galerii NAGA w Sosnowcu. Przyjdź na bezpłatne wydarzenie! / fot. UM Sosnowiec

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również