Wiadomości z Sosnowca

Tragedia na Dniach Sosnowca. Pobity 28-latek nie żyje

  • Dodano: 2024-06-12 14:30

Nie żyje mężczyzna, który został pobity podczas tegorocznych Dni Sosnowca. 28-letni piłkarz z Jastrzębia-Zdroju zmarł w szpitalu. 

Tragiczne pobicie na Dniach Sosnowca

Do bójki doszło w niedzielę 9 czerwca podczas Dni Sosnowca. Jako pierwsza o pobiciu w trakcie Sosnowiec Fun Festival poinformowała telewizja TVS, która m.in. dotarła do świadków zdarzenia. Z ich relacji wynika, że grupa kilku osób zaatakowała młodego mężczyznę. Sprawcy mieli m.in. kopać go po głowie. Gdy ratownicy medyczni pojawili się na miejscu zdarzenia, napastnicy rozpierzchli się. 28-latek był reanimowany i został przetransportowany do szpitala. Poturbowana miała zostać także narzeczona mężczyzny. 

Dzisiaj, 12 czerwca, Telewizja TVS poinformowała, że mężczyzna zmarł w szpitalu. Informacje te potwierdziła prokuratura.

W sprawie zatrzymano trzy nieletnie osoby

W sprawie zatrzymano trzy nieletnie osoby, które, jak informowała prok. Dorota Pelon, pełniąca funkcję rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu, w żadnym stopniu nie są powiązane z ofiarą. Z uwagi na ich wiek, czynności procesowe będą wykonywane w IV wydziale Sądu Rejonowego w Sosnowcu, w wydziale rodzinnym i opiekuńczym. Postępowanie zostało wszczęte w sprawie pobicia ze skutkiem śmiertelnym. W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja zwłok mężczyzny.

Więcej informacji już wkrótce. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również