Wiadomości z Sosnowca

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Sosnowcu wzięli udział w #GaszynChallenge

  • Dodano: 2020-06-09 09:00

Sosnowieccy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego również wzięli udział w #Gaszyn Challenge. Akcja ma na na celu wspieranie w walce z chorobą małego Wojtusia.

Mundurowi zrobili po 10 pompek, wsparli zbiórkę dla chłopca i zaprosili do przyjęcia wyzwania Straż Miejską w Sosnowcu. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Sosnowcu otrzymali nominację od policjantów z WRD Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Wyzwanie zainicjowane zostało przez strażaków z Gaszyna, a jego zasady są bardzo proste.

Wystarczy zrobić 10 pompek, a także wspomóc minimalną kwotą 5 złotych zbiórkę dla chłopca

Akcję można wesprzeć również bez fizycznego udziału, wtedy jednak minimalna kwota wpłaty to 10 zł. Ukończone wyzwanie upoważnia do nominowania trzech kolejnych podmiotów, które w przeciągu 48 godzin wykonają zadanie. Akcja ma na celu przede wszystkim wsparcie kosztownego leczenia małego mieszkańca Galewic. Sosnowieccy policjanci zaprosili do przyjęcia wyzwania Straż Miejską w Sosnowcu. Mamy nadzieję, że wsparcie spowoduje powrót malucha do zdrowia. 

ZOBACZ NAGRANIE

Komentarze (1)    dodaj »

  • Sosnowiczanin

    Przecież w Sosnowcu Straż Miejska jest tylko do karania. Akcje charytatywne są im obce. Nie wiadomo czy ludzie bez serca będa mogli sprostać temu zadaniu

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.