Wiadomości z Sosnowca

Policja poszukuje świadków pobicia

  • Dodano: 2020-09-02 09:00

Sosnowieccy kryminalni z komisariatu policji I prowadzą postępowanie w sprawie ataku na młodego mężczyznę. Do pobicia doszło w nocy z piątku na sobotę w autobusie linii 908N jadącym z Katowic do Sosnowca.

Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje. Publikujemy portret pamięciowy sprawcy.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w autobusie linii 908N jadącym z Katowic do Sosnowca. Jak wynika z relacji pokrzywdzonego, stanął on w obronie innej zaatakowanej słownie osoby, przez co agresja napastnika skierowała się na niego. Został pobity, w wyniku czego doznał obrażeń ciała. Policjanci z komisariatu I proszą o kontakt wszystkie osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje - w szczególności bezpośrednich świadków zdarzenia. Pomoże to bowiem dokładnie odtworzyć jego przebieg.

Po wykonaniu wszystkich koniecznych czynności, materiały zostaną skierowane do prokuratora, który na ich podstawie zdecyduje o ostatecznej kwalifikacji prawnej czynu. Osoby posiadające informacje w tej sprawie proszone są o całodobowy kontakt telefoniczny z Komisariatem Policji I w Sosnowcu pod nr 47 85 201 00 lub osobisty z najbliższą jednostką Policji. Poniżej prezentujemy portret pamięciowy sprawcy. Gwarantujemy anonimowość.

Policja poszukuje świadków pobicia

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również