Wiadomości z Sosnowca

Blisko 4,5 kilograma amfetaminy nie trafi na rynek

  • Dodano: 2022-09-12 10:15

Sosnowieccy policjanci, po zatrzymaniu poszukiwanego mężczyzny, znaleźli w zajmowanym przez niego mieszkaniu blisko 4,5 kilograma amfetaminy. 25-latek był poszukiwany do odbycia kary 2 lat i 3 miesięcy więzienia. Teraz odpowie jeszcze za posiadanie znacznych ilości narkotyków.

Sosnowieccy kryminalni wytropili mężczyznę poszukiwanego przez policjantów z Oświęcimia

25-latek powinien odbywać karę 2 lat i 3 miesięcy więzienia za przestępstwa narkotykowe. Kiedy policjanci przyjechali pod blok, w którym, jak ustalili, mieszka, napotkali go na parkingu, gdzie właśnie podjechał użytkowanym przez siebie samochodem. Mężczyzna był bardzo nerwowy. Jak się okazało - nie bez powodu. Oprócz faktu, że policjanci go znaleźli, obawiał się odpowiedzialności za to, co miał w samochodzie. W jego wnętrzu, w małym, strunowym woreczku, była marihuana.

Policjanci postanowili więc przeszukać także mieszkanie, które zajmował poszukiwany. To właśnie tam, w jednej z kuchennych szafek, kryminalni znaleźli spory worek z białą, zbryloną substancją. Okazało się, że jest to blisko 4,5 kilograma amfetaminy. 25-latek został osadzony w areszcie, celem odbycia kary, jednak teraz musi się liczyć z tym, że odpowie również za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Za to przestępstwo może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również