Wiadomości z Sosnowca

Bajkowa podróż - koncert familijny w Parku Kuronia

  • Dodano: 2020-07-28 10:15

MDK Kazimierz zaprasza na wspólną muzyczno-bajkową podróż 2 sierpnia 2020 r. o godz. 17:00 do Amfiteatru w Parku im. Jacka Kuronia w Sosnowcu (Kazimierz Górniczy).

W to niedzielne 2 sierpnia o godz. 17.00 w letnie popołudnie zapraszamy zarówno małych jak i dużych fanów muzyki dziecięcej. Amfiteatr rozbrzmi najpiękniejszymi polskimi piosenkami oraz utworami pochodzącymi z ulubionych bajek. Liczymy, że Was nie zabraknie i razem spędzimy ten czas! Wstęp wolny.

MDK prosi o zapoznanie się przed koncertem z zamieszczonymi poniżej ważnymi informacjami. Wszystkie zasady bezpieczeństwa zawarte są w regulaminie uczestnictwa w wydarzeniu.

MDK prosi o przyjście na miejsce 20 minut przed rozpoczęciem koncertu. Przed wejściem do amfiteatru Gość zobowiązany jest do:

  • zachowania bezpiecznej odległości przed obiektem 2 metry od innych osób i unikania gromadzenia się (dotyczy ciągów komunikacyjnych, przejść miedzy sektorami, kolejek do toalet, umywalek, itp.),
  • dezynfekcji rąk lub rękawiczek płynem dezynfekującym znajdującym się przy każdym wejściu,
  • zasłonięcia nosa i ust przy użyciu masek ochronnych, przyłbic lub chust,
  • dostarczenia obsłudze obiektu wypełnionego oświadczenia (formularz dostępny będzie na specjalnie przygotowanych stanowiskach).
Bajkowa podróż - koncert familijny w Parku Kuronia

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.