Wiadomości z Sosnowca

Moja przygoda z cateringiem dietetycznym; propozycja na lepsze jutro

  • Dodano: 2022-08-26 06:00, aktualizacja: 2022-08-26 06:07

Mam wrażenie, że na "diecie" jestem odkąd pamiętam. Zawsze byłam świadoma co i ile powinnam jeść, jednak sklepy pełne pokus i lodówka załadowana po brzegi okazywały się bardziej kuszące niż moja silna wolna mocna była. Znalazłam jednak rozwiązanie, które okazało się zbawienne dla mojej głowy zmaltretowanej ciągłymi wyrzutami sumienia, że połakomiłam się na niezdrową przekąskę: dieta pudełkowa.

Gdzie diabeł nie może, tam catering dietetyczny przybywa na ratunek!

Najbardziej gubiły mnie zakupy. Zwykle chodziłam na nie głodna i zmęczona, chociaż wiem, że tak nie powinno się robić. Teraz, od kiedy stosuję catering dietetyczny z dostawą, nie muszę walczyć ze sobą pomiędzy sklepowymi pułkami. Przestałam w zasadzie w ogóle chodzić do sklepu, a dzięki temu w gruncie rzeczy wydaję mniej pieniędzy na artykuły spożywcze. Jedzenie pudełkowe otrzymuję pod drzwi domu i od razu mogę zabrać się za posiłek, więc problem impulsywnego jedzenia też już mnie nie dotyczy. Po dwóch miesiącach regularnych, dobrze zbilansowanych posiłków mój żołądek już doskonale wie, kiedy zbliża się pora jedzenia.

Kupując catering pudełkowy czas dostajesz gratis

Czy może raczej odzyskujesz swój czas, który marnujesz codziennie planując posiłki, chodząc na zakupy, sporządzając listy i obliczając kalorie. Czasami godzinami przeglądałam przepisy w poszukiwaniu urozmaicenia mojej diety, a wystarczyło wykupić abonament z dietą pudełkową. Po tym, jak uwolniłam swoje myśli od ciągłego rozważania co i o której powinnam zjeść żeby nie być głodna, czuje się autentycznie szczęśliwsza, a przede wszystkim mniej zestresowana. Zawsze cierpiałam na chroniczny brak czasu, więc catering dietetyczny Sosnowiec z dostawą polecam każdej zabieganej, dbającej o swoje zdrowie osobie.

Dieta pudełkowa zdrowia doda

Wiadomo, mówią, że to woda zdrowia doda, ale naprawdę to co ląduje na naszym talerzu też ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Decydując się na jedzenie pudełkowe miałam ogromną nadzieję, że w mojej diecie pojawi się różnorodność. Na szczęście się nie zawiodłam. Co więcej, decydując się na odpowiednią kaloryczność dań, porcje zawsze są dostosowane do moich możliwości przerobowych, jedzenie się nie marnuje, a ja nie jestem objedzona. Catering dietetyczny jest świetnym rozwiązaniem również dla osób, które chcą zawalczyć o szczupłą sylwetkę. W moim przypadku był to skutek uboczny tego regularnego, zbilansowanego jedzenia. Ale! Jakże to była miła niespodzianka, kiedy te nadprogramowe pięć kilogramów, które w zasadzie mi nie przeszkadzało, zniknęło, ukazując moje ciało w jeszcze lepszej formie. Dieta pudełkowa sprawiła mi wspaniałą niespodziankę na lato.

Na zakończenie - POLECAM

Gorąco polecam dietę pudełkową z dostawą. Tak szczerze i od serca. Uważam, że warto spróbować. Zanim się na nią zdecydowałam kupowałam gotowe, rozpisane diety, gdzie i tak musiałam pójść do sklepu i przygotować sobie posiłek. Wysiłek i poziom zadowolenia nie był adekwatny do rezultatów, a i tak w drodze do kasy łapałam czekoladę. Teraz, korzystając z cateringu pudełkowego dużo łatwiej zachować mi konsekwencję w zdrowym stylu życia. Jak to mówią, przez żołądek do serca, więc pokuszę się o stwierdzenie, że zakochałam się w tym rozwiązaniu.
 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.