Wiadomości z Sosnowca

W księgarnianych zakamarkach – wycieczka do Księgarni Bookszpan

  • Dodano: 2021-07-15 09:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu – organizator wakacyjnego projektu „Akcja-ilustracja, czyli kreatywne lato z biblioteką” - serdecznie zaprasza do udziału w wycieczce do Księgarni Bookszpan w Sosnowcu (Centrum Handlowe Auchan), która odbędzie się w czwartek 22 lipca 2021.  Udział w wycieczce jest bezpłatny – obowiązują zapisy.

Czy wizyta w Księgarni może okazać się jedną z najlepszych wakacyjnych przygód? Oczywiście, że tak! Na co dzień Księgarnia kojarzy nam się z książkowymi zakupami. Jednak to miejsce skrywa również wiele ciekawych sekretów. Można się w niej także doskonale bawić!

Uczestnicy wycieczki zostaną oprowadzeni po tajemniczych księgarnianych zakamarkach

Wezmą również udział w specjalnie przygotowanych konkursach i zabawach. Dopełnieniem wycieczki mogą być również udane książkowe zakupy.

- Zapraszamy gorąco do udziału w wyprawie. Będzie naprawdę wesoło i ciekawie. Może nawet, pomiędzy regałami, uda nam się spotkać prawdziwego mola książkowego - zachęca Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu.

Wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszeniową i zgodę (do pobrania TUTAJ) należy przesłać na adres promocja@biblioteka.sosnowiec.pl lub dostarczyć osobiście do Działu Instruktażu i Promocji w Zagłębiowskiej Mediatece (ul. Kościelna 11, poziom II). Ilość miejsc ograniczona. Każde dziecko musi posiadać bilety autobusowe na przejazd do Centrum Auchan i z powrotem. Ewentualne zakupy, dzieci mogą robić tylko na swój koszt.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.