Wiadomości z Sosnowca

Ukradł artykuły chemiczne o wartości ponad 150 złotych i poszarpał pracownika ochrony!

  • Dodano: 2024-05-24 15:30

Policjanci z sosnowieckiego komisariatu II otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło 30 grudnia zeszłego roku w jednym ze sklepów spożywczych przy ulicy Goszczyńskiego w Sosnowcu. Nieznany sprawca poszarpał pracownika ochrony sklepu, który nie chciał dopuścić do kradzieży. Opublikowali wizerunek mężczyzny z prośbą o pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Ukradł artykuły chemiczne

Do zdarzenia doszło 30 grudnia zeszłego roku w jednym ze sklepów spożywczych przy ulicy Goszczyńskiego w Sosnowcu. Mężczyzna widoczny na zdjęciu ukradł artykuły chemiczne o wartości ponad 150 złotych. Sytuację tę zauważył pracownik ochrony, który nie chciał dopuścić do kradzieży. Gdy próbował temu zapobiec, został poszarpany przez sprawcę, który następnie uciekł ze skradzionymi przedmiotami. Policjanci uzyskali wizerunek mężczyzny, który opublikowali z prośbą o pomoc w ustaleniu jego personaliów. 

Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 02 00. Osobom przekazującym informacje zapewniają pełną anonimowość. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również