Wiadomości z Sosnowca

Sosnowiec: Okradał swojego pracodawcę. Straty wyniosły ponad 7 tys. zł!

  • Dodano: 2023-10-13 08:45, aktualizacja: 2023-10-13 09:02

Policjanci z sosnowieckiej „czwórki” w poniedziałek zatrzymali nieuczciwego pracownika. Kradzieże nie były jedynym przewinieniem 31-letniego mieszkańca Chrzanowa – okazało się, że mężczyzna posiadał również amfetaminę i przywłaszczył dokument tożsamości należący do innej osoby. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, a skradzione przez niego przedmioty zostały zabezpieczone przez mundurowych.

Mieszkaniec Chrzanowa okradał swojego szefa

Policjanci z komisariatu IV wpadli na trop 31-latka w miniony poniedziałek. Gdy przyjechali do miejsca jego pracy – jednego z zakładów znajdujących się przy ulicy Inwestycyjnej, w jego szafce znaleźli rzeczy będące własnością pracodawcy. Łupem nieuczciwego pracownika padły między innymi gry na konsolę, zegarki oraz portfele. Przy mężczyźnie mundurowi znaleźli nie tylko kolejne skradzione przedmioty, ale i amfetaminę. Na tym jednak sprawa się nie skończyła. W domu 31-latka ukryte były kolejne rzeczy, które ten ukradł podczas pracy. 

W efekcie mundurowi odzyskali kilkadziesiąt przedmiotów o łącznej wartości ponad 7000 złotych. Część z nich zwrócono już właścicielowi. Policjanci znaleźli również dokument tożsamości należący do innej osoby. 31-letni mieszkaniec Chrzanowa był już wcześniej znany policjantom, a w przeszłości był karany. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Będzie odpowiadał za kradzież, przywłaszczenie dokumentu tożsamości innej osoby oraz posiadanie środków odurzających. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również