Sosnowiec - portal miejski Sosnowiecki.pl

Wiadomości z Sosnowca

Samochód za PIT dla pani Eweliny

  • Dodano: 2018-07-02 09:30

W dniach 1 maja – 1 czerwca 2018 mieszkańcy Sosnowca mieli okazję wziąć udział w II edycji loterii Samochód za PIT – rozlicz podatek w Sosnowcu.

Loteria zorganizowana przez agencję Ambasada Marek przy współudziale Urzędu Miasta Sosnowca to jeden ze sposobów miasta na przyciągnięcie nowych, ale i zatrzymanie obecnych mieszkańców miasta, pozytywnie przyczyniając się do trendów demograficznych oraz pokazując, że warto płacić podatki właśnie w Sosnowcu.

Każdy mieszkaniec Sosnowca, który na dzień 31 grudnia 2017 roku wskazał nasze miasto jako miejsce zamieszkania, oraz rozliczył podatek dochodowy w sosnowieckim Urzędzie Skarbowym, miał prawo wziąć udział w losowaniu nagrody głównej: samochodu Toyota Aygo, oraz nagród dodatkowych: 5 czytników Kindle oraz 5 rowerów. Szczęśliwym posiadaczem nagrody głównej: Toyoty Aygo została pani Ewelina, która dziś oficjalnie odebrała kluczyki do auta.

Pomysł z akcją to strzał w dziesiątkę. Brałam udział także w poprzedniej edycji, ale szczęście uśmiechnęło się do mnie w tym roku. Bardzo się cieszę z takiej niespodzianki. Jestem sosnowiczanką od urodzenia, kocham to miasto i jestem dumna z faktu, że w nim mieszkam – podkreślała szczęśliwa zwyciężczyni loterii.

W tegorocznej edycji udział wzięło 3666 sosnowiczan. 3485 osób skorzystało z możliwości elektronicznego zgłoszenia, 181 poprzez wrzucenie formularza do głosowania do urny.

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w loterii. Co warte podkreślenia wśród osób, które brały udział w II edycji 489 z nich  po raz pierwszy rozliczyły się w sosnowieckim Urzędzie Skarbowym. Płacenie podatków na terenie miasta daje pewność, że część środków wróci do nas w postaci inwestycji w najbliższe otoczenie mieszkańca. Odnosi się to do ochrony zdrowia, oświaty, transportu czy też gospodarki komunalnej - powiedział prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

Samochód za PIT dla pani Eweliny

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.