Wiadomości z Sosnowca

Nowi policjanci składali policyjną przysięgę

  • Dodano: 2021-04-29 10:30

28 kwietnia w Komendzie Miejskiej Policji w Sosnowcu odbyło się ślubowanie nowo przyjętych policjantów. Trzech nowych funkcjonariuszy rozpocznie swą karierę w mundurze od szkolenia i adaptacji zawodowej. Adepci policyjnego rzemiosła odebrali legitymacje służbowe i usłyszeli najlepsze życzenia od Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu mł. insp. Tomasza Kłosowicza.

Uroczyste ślubowanie to pamiętny moment dla każdego policjanta. 28 kwietnia w Komendzie Miejskiej Policji w Sosnowcu odbyła się uroczystość, podczas której trzech nowo przyjętych funkcjonariuszy złożyło policyjną przysięgę. Ślubowanie miało charakter uroczystej zbiórki. Koordynator Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu odczytał akty, na mocy których nowi policjanci zostali przyjęci do służby. Komendant Miejski Policji w Sosnowcu wręczył świeżo upieczonym funkcjonariuszom ich nowe legitymacje służbowe i życzył im wszystkiego, co najlepsze na ich nowej, zawodowej drodze.

Z powodu pandemii Covid-19 spotkanie odbyło się w maksymalnie ograniczonym składzie osobowym, z zachowaniem ścisłych reguł reżimu sanitarnego

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.