Wiadomości z Sosnowca

Kobieta wjechała w świeżo wylany beton na torowisku tramwajów w Sosnowcu

  • Dodano: 2019-04-12 10:45

Ulica Żeromskiego w Sosnowcu od dawna jest w remoncie, trwa modernizacja torowiska tramwajowego, ale nie wszyscy muszą o tym wiedzieć. Do nietypowego zdarzenia doszło w tym miejscu w poniedziałek. Kierująca toyotą kobieta wjechała w sam środek wylewki betonowej. Samochód utknął w świeżo wylanej masie.

Zdarzenie zostało nagrane przez świadka. Film szybko stał się hitem Internetu. Na nagraniu możemy zauważyć samochód zatopiony po zawieszenie w betonie. Jeden z pracowników – wyraźnie zdenerwowany – próbował dociec, dlaczego kobieta wjechała w świeży beton. Pytał, czy kierująca widziała zakaz ruchu w obu kierunkach.

Co nam pani zrobiła, szanowna pani?! – pytał.

Nie macie tu żadnego zakaz ruchu – odpowiedziała równie oburzona kobieta.

Kobieta nie wiedziała, co ma zrobić. Pracownik tłumaczył, że najlepiej wrzucić wsteczny bieg i wyjechać. Zaproponował również wezwanie policji. Wyjechać udało się od razu, ale beton został zaorany i ślady od kół na wyschniętej wylewce zostały.

Dobrze, że nie głębiej było - skomentował jeden z robotników.

Robotnicy szybko naprawili uszkodzenia.

Robotnicy musieli to naprawić. Nie mogli stać i czekać, aż wyschnie. Pani wyjechała, uzupełnili braki i zagładzili na nowo - mówił Andrzej Zowada rzecznik Tramwajów Śląskich dla TVN 24.

Nagranie trafiło ostatecznie na sosnowiecką komendę. Teraz policjanci mają ustalić, czy roboty były odpowiednio zabezpieczone i oznakowane. Po przeprowadzeniu śledztwa dowiemy się także, czy kierująca toyotą będzie odpowiadać za wykroczenie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.