Wiadomości z Sosnowca

Jeszcze tylko trzy dni trwa konkurs Sosnowieckich Wodociągów. Do wygrania Fiat 500

  • Dodano: 2021-05-12 13:00, aktualizacja: 2021-06-03 07:43

Konkurs dla dzieci pod hasłem „Złap pisaka, zaprojektuj pluszaka i wygraj Fiata 500” potrwa do 15 maja. Można zdobyć Fiata 500, ale nie samochód, a elektryczną hulajnogę. Trzeba wykazać się kreatywnością.

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sosnowcu przeszło rebranding kilka lat temu i zmieniło nazwę na Sosnowieckie Wodociągi. Firma zyskała nowe logo, a teraz zamierza wprowadzić maskotkę.

Pluszowy ambasador przedsiębiorstwa zostanie zaprojektowany przez małych sosnowiczan, a twórca najlepszego projektu zostanie nagrodzony Fiatem 500 - nie chodzi jednak o samochód, ale o elektryczną hulajnogę!

Jeśli chodzi o ekologię to dzieci są doskonałymi nauczycielami, często to właśnie najmłodsi uczą nas dorosłych jak oszczędzać wodę czy poprawnie segregować śmieci. Dlatego właśnie do najmłodszych adresujemy nasz konkurs "Złap pisaka, zaprojektuj pluszaka - tłumaczy Paweł Kopczyński, prezes Sosnowieckich Wodociągów.

Konkurs plastyczny, drogą którego zostanie wyłoniony projekt maskotki skierowano do uczniów klas 1-3 szkół podstawowych. Podstawa to stworzenie maskotki i jej nazwy, która kojarzy się z działalnością firmy.

Wybór formy, techniki i wykorzystanych materiałów pozostawiamy dzieciom - tłumaczy prezes Kopczyński.

Zwycięzca konkursu dostanie elektryczną hulajnogę Fiat 500, a każdy z uczestników gadżety i dyplom. Szkoła ucznia-zwycięzcy może liczyć na instalację poidełka do wody pitnej.

Jeszcze tylko trzy dni trwa konkurs Sosnowieckich Wodociągów. Do wygrania Fiat 500

Prace należy dostarczyć poprzez szkołę na adres Sosnowieckie Wodociągi S.A., ul. Ostrogórska 43, 41-200 Sosnowiec. Termin upływa 15 maja, a rozstrzygnięcie konkursu planowane jest 1 czerwca! Czasu zostało naprawdę niewiele!

Pełny regulamin jest dostępny na stronie internetowej RPWiK Sosnowiec, a projekty, które już znalazły się w puli konkursowej pokazał kilka dni temu na Facebooku prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również