Wiadomości z Sosnowca

70-letni mieszkaniec Sosnowca uciekł z miejsca kolizji. Teraz słono za to zapłaci!

  • Dodano: 2022-02-11 07:15, aktualizacja: 2022-02-10 09:15

Sosnowieccy policjanci ustalili tożsamość i dotarli do sprawcy kolizji, jaka miała miejsce 8 lutego w centrum miasta. Podczas manewrowania przy wyjeździe, mężczyzna niewłaściwie wyminął zaparkowany pojazd, w wyniku czego doszło do wyrwania jego zderzaka. Po obejrzeniu skutków swojego manewru kierowca, jak gdyby nigdy nic, odjechał z miejsca zdarzenia.

70-latek z Sosnowca doprowadził do kolizji

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 8 lutego w godzinach południowych w centrum miasta. Mężczyzna, manewrujący Skodą przy wyjeździe, nieprawidłowo wyminął zaparkowany samochód, w wyniku czego doszło do wyrwania jego zderzaka. Kierujący wysiadł z auta i, po obejrzeniu skutków swoich poczynań, wsiadł za kierownicę i odjechał. Mundurowi ustalili jego dane i wieczorem tego samego dnia dotarli do mężczyzny.

Okazał się nim 70-letni mieszkaniec Sosnowca. Sprawca przyjął karę grzywny w wysokości 4000 złotych, jaką nałożyli na niego policjanci. Dodać należy, że zgodnie z nowym taryfikatorem mandatów, za tego rodzaju wykroczenie maksymalna kara nałożona przez funkcjonariusza może wynieść nawet 6000 złotych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również