Wiadomości z Sosnowca

Wybór materacy do spania w Sosnowcu - jaki będzie najlepszy?

  • Dodano: 2021-03-19 09:45

Wybór materaca powinien być przemyślany. Sen zabiera nam bowiem około 1/3 życia - dlatego też warto zadbać o maksymalny komfort.

Materac dla "wiercipięty"

To co może utrudniać spokojny sen to spanie z partnerem, który wierci się, wstaje w nocy, nie może znaleźć sobie miejsca. Dlatego szukając materaca, zwróćmy uwagę na model, który będzie redukował drgania. Do takich należą materace wykorzystujące technologię Multipocket, które znajdziemy w ofercie marki Hilding Anders. Produkty te cechują się wysoką elastycznością punktową, nie przenoszą drgań, dzięki czemu "wstrząsów" materaca nie odczuje osoba leżąca po drugiej stronie łóżka. Chcąc kupić taki model w Sosnowcu, warto w wyszukiwarce wpisać hasło: Sosnowiec materace - na Materacesosonowiec.eu dostępnych jest wiele produktów, które spełnią nasze oczekiwania.

Komfort snu osobie, która wierci się w czasie snu zapewni także odpowiednia szerokość produktu. Materac dla pary powinien mieć minimum 140 centymetrów szerokości. Odpowiednio, model dla pojedynczego użytkownika powinien mieć minimum 70 centymetrów.

Materac dobry dla kręgosłupa

Jak dopasować materac do potrzeb kręgosłupa możemy sprawdzić między innymi na stronie www.zdrowykregoslup.pl. Znajdziemy tam porady odnoszące się na przykład do prawidłowego podparcia. Z uwagi na fakt, iż różne partie ciała wymagają różnego podparcia, warto zainteresować się modelami, w których wyróżnić możemy strefy. Hilding Rumba ma 7 różnych stref podparcia, a dzięki zastosowaniu w jego wkładzie pianek - wysoko i termoelastycznej, dopasowuje się doskonale do krzywizn ciała i sprawia, że użytkownik nie ma poczucia zapadania się w produkt.

Sprawdźmy pod hasłem Kielce materace - na Materacekielce.eu znajdziemy też modele, które będą idealnie podpierać kręgosłup dzięki lateksowemu wkładowi. Są one idealne dla osób o podwyższonej wadze. Im większa waga, tym twardsze powinno być podłoże, na którym śpimy. Wkład lateksowy (na przykład w materacu Hilding Melody) podwyższa twardość materaca, nie odbierając mu sprężystości. Jest też antybakteryjny.

Wybór wysokiej klasy materaca pozwoli nam cieszyć się komfortem i higieną snu. Za tym idą też lepsze samopoczucie na co dzień i dbałość o nasz kręgosłup.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.