Wiadomości z Sosnowca

Totalna wyprzedaż w KODANO Optyk! Wszystkie okulary 50% taniej!

  • Dodano: 2020-09-07 09:30, aktualizacja: 2020-09-15 08:34

Tylko do 12 września w salonie KODANO Optyk w Sosnowcu będzie można skorzystać z totalnej wyprzedaży i kupić kompletne okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne aż 50% taniej! Zapraszamy do salonu w CH Auchan Sosnowiec.

Totalna wyprzedaż -50%

Za oknem coraz częściej można już dostrzec pierwsze spadające liście, będące oznaką zbliżającej się jesieni. Krótsze i chłodniejsze dni, którym często towarzyszy deszczowa aura sprzyjają spędzaniu wolnego czasu przed ekranem komputera lub telewizora. Dlatego warto skorzystać
z TOTALNEJ WYPRZEDAŻY w salonach KODANO Optyk i śledzić losy bohaterów ulubionego serialu w nowych okularach. Tylko do 12 września WSZYSTKIE okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne znanych, światowych marek można kupić aż 50% taniej i to bez żadnych haczyków. Wystarczy przyjść i wybrać swoje wymarzone okulary. Badanie wzroku jest wliczone w cenę, więc to kolejny argument aby zadbać o swój wzrok.

1 salon w Sosnowcu i 20 w całej Polsce

W Sosnowcu salon KODANO Optyk zlokalizowany jest w:

  • KODANO Optyk, Auchan Sosnowiec, ul. Zuzanny 20, tel. 533 240 121

Salon powstał w październiku 2018 roku i oferuje kilkaset modeli okularów. Wybór jest zatem ogromny i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. W salonie KODANO Optyk w Sosnowcu można kupić okulary znanych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Moretti, Loretto i wiele innych.

KODANO Optyk – polska firma, 100% polski kapitał

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W całej Polsce jest aż 20 lokalizacji, w których możemy kupić okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne znanych, światowych marek. Ponadto w salonach KODANO Optyk znajdziemy również akcesoria okularowe, zbadamy swój wzrok dzięki wykwalifikowanym optometrystom
i refrakcjonistom oraz dobierzemy wymarzone oprawki pod okiem fachowych doradców klienta.

Przypominamy! Tylko do 12 września w salonie KODANO Optyk w Sosnowcu trwa TOTALNA WYPRZEDAŻ : aż -50% rabatu na kompletne okulary korekcyjne ( oprawki + dwie soczewki okularowe) i okulary przeciwsłoneczne.

Totalna wyprzedaż w KODANO Optyk! Wszystkie okulary 50% taniej!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.