Wiadomości z Sosnowca

Dentysta Sosnowiec to nie tylko leczenie kanałowe

  • Dodano: 2023-02-09 07:15, aktualizacja: 2023-02-09 07:22

Jeśli podobnie jak większość osób odczuwasz niechęć przed chodzeniem do dentysty, być może powodem są wcześniejsze nieprzyjemne doświadczenia. Trwale zapisały się one w twojej pamięci, powodując teraz dyskomfort na samą myśl o tym, że trzeba odwiedzić gabinet stomatologiczny. Niestety, dla zdrowia zębów i pięknego uśmiechu, wizyty u dentysty stomatologa są koniecznością. Na szczęście nie muszą one być przykrym obowiązkiem, ale doświadczeniem, które okaże się nie tylko neutralne, ale być może nawet przyjemne. Nie wierzysz, że tak może być? Zatem koniecznie sprawdź gabinet stomatologii i medycyny estetycznej, w którym przyjmuje nasz dentysta. Sosnowiec to miasto, z którego pochodzi największa liczba odwiedzających go pacjentów. Przekonaj się, że warto do nich dołączyć!

Co oferuje niepubliczny zakład opieki zdrowotnej Midasmed?

Główną specjalnością naszego gabinetu stomatologicznego jest szeroko pojęta protetyka i usługi stomatologiczne. Są one oferowane zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom. Poradnia stomatologiczna dla dzieci, to miejsce, które szczególnie chcemy polecić rodzicom. Jeśli Wasze pociechy nie miały jeszcze do czynienia z dentystą, to na pierwszej wizycie dokładnie przedstawimy, na czym takie wizyty będą polegać. Nasi specjaliści kształcili się na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, co daje im doskonałe kompetencje i przygotowanie do leczenia Państwa zębów. Począwszy od leczenia zachowawczego, poprzez bezbolesne leczenie kanałowe, aż do ekstrakcji zębów. To wszystko oraz pozostałe usługi nasz stomatolog wykonuje w przyjaznej i pełnej empatii atmosferze, rozumiejąc Wasze obawy i lęki.

Nasz gabinet stomatologiczny to również implantologia

Z roku na rok ceny implantów stają się coraz niższe, czyniąc je bardziej dostępnymi dla coraz większej grupy osób. Jeśli i ty chcesz się umówić do specjalistów, celem potwierdzenia możliwości wykonania implantów, koniecznie się z nami skontaktuj. Umówimy dla ciebie wizytę na najbliższy termin i w jej trakcie potwierdzimy możliwość założenia implantów. Oczywiście, zanim to nastąpi, konieczne stanie się całkowite wyleczenie zębów, a jeśli to niezbędne, również usunięcie wybranych lub ich pozostałości. Ile kosztuje naszego pacjenta wizyta w gabinecie stomatologicznym Sosnowiec? Koszt takiej wizyty uzależniony jest od kilku czynników, przede wszystkim rodzaju wizyty i ewentualnych zabiegów. W klinice czekają na Was najlepsi lekarze, w tym chirurg, lekarz ortodonta oraz wielu innych specjalistów.

Dlaczego warto odwiedzić klinikę stomatologiczną Midasmed?

Jeżeli ważny jest dla ciebie zdrowy i piękny uśmiech, chcesz mieć proste i białe zęby, a przede wszystkim czuć się samemu ze sobą dobrze, koniecznie musisz zadbać o stan jamy ustnej. Poradnia stomatologiczna Midasmed chętnie ci w tym pomoże, oferując komplet zaawansowanych usług stomatologicznych, protetycznych, ortodontycznych i związanych z medycyną estetyczną. U nas nie tylko wyleczysz swoje zęby z próchnicy, wyprostujesz je przy pomocy starannie dobranego aparatu ortodontycznego, ale również przeprowadzimy dla ciebie zabieg wybielania zębów. Wszystkie usługi wykonujemy z dbałością o Państwa bezpieczeństwo oraz z zachowaniem najwyższych standardów obsługi pacjenta. Nasz zespół nieustannie się szkoli i podnosi swoje kwalifikacje, aby oferować usługi stomatologiczne na światowym poziomie, a jednocześnie w cenach przystępnych dla większości pacjentów. Masz do nas dodatkowe pytania? Sięgnij zatem po telefon i skontaktuj się z nami, by uzyskać na nie odpowiedź.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.