Wiadomości z Sosnowca

Wandal zatrzymany na gorącym uczynku! Interweniował mieszkaniec Sosnowca

  • Dodano: 2022-09-15 07:00, aktualizacja: 2022-09-14 08:36

Sosnowieccy policjanci z Komisariatu Policji III zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który demolował wiatę tramwajową przy ul. Andersa. Pojawili się błyskawicznie w tym miejscu po informacji od jednego z mieszkańców. Okazało się, że 26-letniego sprawcę wytrącił z równowagi fakt, że na konstrukcji wiaty ktoś naniósł niepochlebny napis na jego temat.

Wandal zdemolował wiatę przystankową 

Do zdarzenia doszło w środę 7 września. Jeden z mieszkańców zgłosił, że przy ulicy Andersa młody mężczyzna demoluje wiatę przystanku tramwajowego. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce i zatrzymali wandala. Okazało się, że rozwścieczył go fakt, że na konstrukcji wiaty ktoś naniósł niepochlebny napis na jego temat. Wyładował się więc, usiłując ją zdemolować. Został zatrzymany – za zniszczenie mienia może mu grozić do 5 lat więzienia.

Coraz częściej mieszkańcy reagują zgłaszając policjantom przestępstwa i wykroczenia

To ułatwia zatrzymywanie sprawców na gorącym uczynku. Pamiętajmy, że tego rodzaju informacje można przekazać również całkowicie anonimowo. W przypadku przestępstw popełnianych w danej chwili - zadzwońmy na numer alarmowy. W przypadku różnego rodzaju negatywnych zjawisk niemających miejsca w danym momencie korzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Wandal zatrzymany na gorącym uczynku! Interweniował mieszkaniec Sosnowca

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również