Wiadomości z Sosnowca

Sylwester z Teatrem Zagłębia!

  • Dodano: 2021-12-29 09:30

Wieczór Sylwestrowy to czas, w którym chcemy się dobrze bawić. W tym roku możemy spędzić go z Teatrem Zagłębia i wyjątkową pomocą domową - Nadią. Rozpoczęcie spektaklu o godzinie 18:00.

Spędź sylwester w Teatrze Zagłębia

„Pomoc domowa” to przezabawna farsa o skrywanych romansach i zaradnej pomocy domowej Nadii, która ingeruje w prywatne życie swoich pracodawców.

Nadia, niezastąpiona pomoc domowa, rozpoczyna pracę u małżeństwa Olgi i Norberta. Szybko się jednak okazuje, że w jej zakres obowiązków nie wchodzi tylko sprzątanie i opieka nad domem, bo małżeństwo pilnie potrzebuje urozmaicenia od codziennej rutynyŚ Co robią? To, co kusi wszystkich w takich sytuacjach – każde z nich potajemnie rozpoczyna namiętny romans. Misją Nadii jest utrzymać w sekrecie ich gorące przygody – misją o tyle trudną do wykonania, że wszystko dzieje się w mieszkaniu spokojnego i zgodnego na pozór małżeństwa. Ale nic nie jest niemożliwe dla zaprawionej w bojach pomocy domowej! Za sprzymierzeńców ma swoją niezwykłą błyskotliwość, cięty dowcip  i... pełny barek u swoich pracodawców. Czy jej się uda?

W przerwie spektaklu będzie okazja do wzniesienia toastu szampanem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również