Wiadomości z Sosnowca

„Córki dancingu” w Zagłębiowskiej Mediatece

  • Dodano: 2021-07-27 08:30, aktualizacja: 2021-07-27 08:45

W piątek 6 sierpnia 2021 o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy na kolejny plenerowy pokaz filmowy w ramach cyklu „Seanse w Ogrodzie”. Wyreżyserowany przez Agnieszkę Smoczyńską surrealistyczny, baśniowy musical „Córki dancingu” zaprezentujemy w Ogrodzie Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11.

Wstęp wolny - obowiązują wejściówki. UWAGA – w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, pokaz odbędzie się w Auli.

Seanse w Ogrodzie to nowe cykliczne filmowe spotkania w plenerze, zaplanowane na cały sezon wiosenno-letni 2021. W odróżnieniu od dobrze Wam znanego Kina w Bibliotece (które skupiało się głównie na filmach zagranicznych), repertuar tegorocznych Seansów w Ogrodzie stanowić będą starannie wyselekcjonowane polskie filmy z ostatnich kilku lat – nagradzane i doceniane produkcje zdolnych reżyserek oraz reżyserów młodego pokolenia. Niezwykle oryginalne i wyraziste filmy twórców, którzy wyznaczają nowe kierunki rozwoju polskiego kina, jednocześnie zdobywając rozgłos w kraju i na całym świecie.

„Córki dancingu” w Zagłębiowskiej Mediatece

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.