Wiadomości z Sosnowca

„Córki dancingu” w Zagłębiowskiej Mediatece

  • Dodano: 2021-07-27 08:30, aktualizacja: 2021-07-27 08:45

W piątek 6 sierpnia 2021 o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy na kolejny plenerowy pokaz filmowy w ramach cyklu „Seanse w Ogrodzie”. Wyreżyserowany przez Agnieszkę Smoczyńską surrealistyczny, baśniowy musical „Córki dancingu” zaprezentujemy w Ogrodzie Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11.

Wstęp wolny - obowiązują wejściówki. UWAGA – w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, pokaz odbędzie się w Auli.

Seanse w Ogrodzie to nowe cykliczne filmowe spotkania w plenerze, zaplanowane na cały sezon wiosenno-letni 2021. W odróżnieniu od dobrze Wam znanego Kina w Bibliotece (które skupiało się głównie na filmach zagranicznych), repertuar tegorocznych Seansów w Ogrodzie stanowić będą starannie wyselekcjonowane polskie filmy z ostatnich kilku lat – nagradzane i doceniane produkcje zdolnych reżyserek oraz reżyserów młodego pokolenia. Niezwykle oryginalne i wyraziste filmy twórców, którzy wyznaczają nowe kierunki rozwoju polskiego kina, jednocześnie zdobywając rozgłos w kraju i na całym świecie.

„Córki dancingu” w Zagłębiowskiej Mediatece

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.