Wiadomości z Sosnowca

Biblioteka Tajemniczy Ogród zaprasza już od 19 kwietnia!

  • Dodano: 2021-04-19 14:15

Nowa filia sosnowieckiej biblioteki otwarta już od 19 kwietnia. Uniwersalna placówka dla dorosłych, dzieci i młodzieży zaprasza.

- Po trwającym kilka miesięcy remoncie i skomplikowanych pracach, mających na celu przeobrażenie Biblioteki przy ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 23 w uniwersalną placówkę dla dzieci, młodzieży i dorosłych, z przyjemnością ogłaszamy, że nasze „BTO” otworzy swe podwoje już w poniedziałek 19 kwietnia 2021! Gorąco zapraszamy! - informują na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu.

Biblioteka Tajemniczy Ogród przeznaczona jest dla wszystkich miłośników książek, bez względu na wiek i zainteresowania – ceniących sobie przytulne, zachęcające do literackich poszukiwań biblioteczne wnętrza.

Wybór lektur jest naprawdę ogromny - 30 tysięcy woluminów!

Dodatkowo, księgozbiór został ułożony w sposób niezwykle intuicyjny i wygodny dla czytelników. Dzięki temu każdy użytkownik może się, tuż po wejściu do lokalu, udać bezpośrednio do regałów, mieszczących jego ulubione książki z gatunku fantastyki, horroru, powieści obyczajowej, romansu itp.

Do dyspozycji czytelników oddano dwa komputery z bezpłatnym dostępem do internetu oraz niewielką, za to dobrze oświetloną przestrzeń czytelnianą, w której (po pandemii) odbywać się będą zajęcia dla dzieci i spotkania hobbystyczne. Z wizyty w Tajemniczym Ogrodzie zachwycone z pewnością będą maluchy, gdyż dla nich przygotowano najsympatyczniejszy zakątek - uroczy domek pełen kolorowych książeczek, komiksów, gier i zabawek edukacyjnych. W czasie gdy rodzice i dziadkowie będą szperać między regałami, pociechy spędzą miłe chwile w przyjaznej im bajkowej przestrzeni.

Godziny otwarcia Biblioteki Tajemniczego Ogrodu:

  • Poniedziałek, wtorek, środa, piątek: 10.00-18.00
  • Czwartek: 10.00-15.00
  • Sobota: nieczynne
Biblioteka Tajemniczy Ogród zaprasza już od 19 kwietnia!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również