Wiadomości z Sosnowca

Magazyny do wynajęcia – rodzaje i ich zalety

  • Dodano: 2022-08-04 10:00

Budowa własnego magazynu nie zawsze jest opłacalna. Szczególnie dziś, przy tak wysokich cenach materiałów budowlanych. Tym bardziej nie ma to sensu, jeżeli ktoś potrzebuje powierzchni magazynowej tylko na jakiś czas. Co w tej sytuacji zrobić? Istnieją firmy, które mają do wynajęcia magazyn i taką ofertą warto się zainteresować. 

Do wynajęcia powierzchnie magazynowe – różne warianty

Hasło magazyny do wynajęcia Katowice to najlepszy sposób na znalezienie atrakcyjnej oferty tego typu powierzchni. Firma, która ma do wynajęcia halę produkcyjną czy magazynową, oferuje zwykle pomieszczenia o różnej powierzchni. Są to tak zwane boksy. Dzięki temu nie ma znaczenia, czy ktoś chce przechowywać drobne rzeczy, czy większe przedmioty. Oferta ta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i klientów biznesowych. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie!

Firma, która ma do wynajęcia pomieszczenie magazynowe, jest w stanie doradzić klientom i pomóc w wyborze odpowiednich magazynów. Poza tym należy pamiętać, że jeśli obecny okaże się jednak zbyt mały, czy zbyt duży, zawsze można zamienić go na inny. To nie jest oferta biura nieruchomości, ale firmy, która specjalizuje się w wynajmowaniu pomieszczeń magazynowych. Może to więc być hala magazynowo produkcyjna albo tylko magazynowa. Opcji jest wiele, a wybór ostateczny należy do każdego z osobna. Najlepszy do wynajęcia lokal użytkowy to ten, który mieści się w dogodnej lokalizacji. Do wynajęcia powierzchnię magazynowo produkcyjną oferują firmy, które są zlokalizowane w największych miastach na terenie Polski. Lokale użytkowe można bez problemu znaleźć także w Katowicach.

Hale magazynowo produkcyjne do wynajęcia

W ofercie firmy RóżaRent można znaleźć niejeden lokal użytkowy różnego przeznaczenia. Na przykład zwykłe pomieszczenie magazynowe. Taki boks może służyć do magazynowania materiałów biurowych, w tym dokumentów. Jeśli klient nie ma w swojej firmie wystarczająco dużo miejsca, może skorzystać z usługi i wynająć boks o dowolnej powierzchni, celem magazynowania dokumentów. Przed wyborem konkretnego boksu powinien ustalić, co dokładnie będzie w nim przechowywał. To ułatwi mu wybór najlepszego wariantu. 

Hala magazynowo produkcyjna, jak sama nazwa wskazuje, może być również wykorzystywana do celów produkcyjnych. Dlatego zainteresowanie tego typu obiektami stale rośnie. Nie wszystkie pomieszczenia mogą pełnić funkcję magazynową, a budowa profesjonalnego magazynu nie każdemu się opłaca. W związku z tym firmy, a tym bardziej osoby prywatne, decydują się na wynajem. 

Duże miasto, duża liczba firm i potencjalnych partnerów biznesowych, a do tego sąsiedztwo powierzchni magazynowych – to najlepsze warunki do prowadzenia biznesu. Warto więc poważnie podejść do  wynajmu.

Hala zawiera konstrukcję stalową, a pod nią 334 boksy

Hala, którą tworzy konstrukcja stalowa, zawiera aż 334 boksy. W niektórych są regały wysokiego składowania. Każdy z nich różni się wielkością. Co daje możliwość dostosowania go do potrzeb użytkownika. Mini magazyny są usytuowane na terenie ogrzewanej hali. Dostęp do nich mają tylko najemcy oraz osoby, które zostały upoważnione. To zwiększa bezpieczeństwo dla przechowywanych w tych magazynach rzeczy. Z magazynów można korzystać 7 dni w tygodniu i przez całą dobę. Hala jest położona w centrum Katowic. To dobra lokalizacja, która zapewnia bezproblemowy dojazd. Więcej na temat tego obiektu przeczytasz tu: https://rozarent.pl/blog/bid-41-zmiany-na-rynku-rozwoj-self-storage

Co wyróżnia ofertę wynajmu hali położonej w Katowicach?

Magazyny do wynajęcia w Katowicach RóżaRent dość mocno wyróżniają się na tle innych magazynów. Przede wszystkim są chronione całodobowo przez stróża. Obiekt ma też system kontroli dostępu. Na halę można wjechać samochodem, a przed budynkiem znajduje się duży parking dla aut osobowych i dostawczych. Hala zapewnia odpowiednią temperaturę powietrza i wilgotność przez cały rok. W całym obiekcie jest stały dostęp do prądu. Wszystko to sprawia, że magazynowanie różnych rzeczy w boksach jest bardzo wygodne i zupełnie bezproblemowe. Ta nowoczesna hala magazynowa w ścisłym centrum Katowic to idealne miejsce do przechowywania trwałych, ale też delikatnych rzeczy, wymagających przebywania w specjalnych warunkach. 

Hala produkcyjna i magazynowa z gotowymi pomieszczeniami biurowo socjalnymi to świetne miejsce do prowadzenia własnego biznesu. Wiele firm poważnie rozważa inwestycję we własny obiekt, który jest jednak kosztowny w budowie. Wystarczyłoby tylko wynająć boks o dowolnej powierzchni, aby zaoszczędzić, a mimo to móc dalej prowadzić działalność zgodnie z planem. Na przykład magazyny RóżaRent mają dogodny dojazd i wysoki standard, co wpływa na komfort ich użytkowania. Taka powierzchnia magazynowa jest jednocześnie dobrym wyborem dla osób prywatnych, które tym bardziej nie są w stanie wybudować własnej hali, a nawet jeśli, to inwestycja ta nie przyniesie im zbyt wielu korzyści. 
 

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.