Wiadomości z Sosnowca

Biura do wynajęcia w centrum Rudy Śląskiej. Willa przy Niedurnego 75 czeka na najemców

  • Dodano: 2021-03-30 13:15

Willa przy ulicy Piotra Niedurnego 75 w Rudzie Śląskiej to połączenie nowoczesności i tradycji. Zabytkowy gmach przeszedł niedawno gruntowną rewitalizację, a teraz czeka na nowych najemców. To idealna przestrzeń na biura, gabinety czy kancelarię.


Biura do wynajęcia w samym sercu Rudy Śląskiej

Budynek zlokalizowany jest w sercu Rudy Śląskiej, w łatwo dostępnym i dobrze skomunikowanym miejscu. Mieści się bowiem tuż obok przystanku autobusowego i tramwajowego Huta „Pokój”. Obiekt oddalony jest zaledwie kilka minut jazdy od DTŚ oraz autostrady A4. W sąsiedztwie willi usytuowana jest zabytkowa „Florianka”, Biedronka, bank, przychodnia, przedszkole, Miejskie Centrum Kultury im. H. Bisty oraz Urząd Miasta.

Budynek z duszą

Gmach posiada bogatą historię. Został wybudowany około 1910 r. dla pracowników Huty „Pokój” („Friedenshąźtte”). W 2018 r. MPGM TBS Sp. z o.o. odkupiło go i przystąpiło do kapitalnego remontu. W efekcie obiekt stał się architektoniczną perełką i nowoczesnym centrum biurowo-usługowym. W listopadzie 2020 r. swoją siedzibę ulokował tu Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Remont pozostałych pomieszczeń dobiega końca.

- Na nowych najemców czekają pomieszczenia znajdujące się na pierwszym piętrze oraz na poddaszu. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację oraz pełny węzeł sanitarny. W wielu z nich można urządzić aneks kuchenny. Do zagospodarowania jest ponad 470 m² - podkreśla Krzysztof Mikołajczak z MPGM TBS SP z o. o.

Niedurnego 75 to idealna lokalizacja na biuro

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w Rudzie Śląskiej oferuje wynajęcie wyremontowanych pomieszczeń pod działalność gospodarczą:

  • 260 m2 (4 lokale użytkowe, I piętro),
  • 218 m2 (4 lokale użytkowe, poddasze),
  • pomieszczenia na poziomie piwnicy.

Atutem budynku jest fakt, że wszystkie pomieszczenia przystosowane są do osób z niepełnosprawnościami, wybudowano bowiem windę i zlikwidowano bariery architektoniczne. W obiekcie zamontowano alarm, monitoring oraz domofon. Co więcej, do każdego lokalu przyporządkowane zostało miejsce parkingowe na ogrodzonym parkingu. 

Szczegółowych informacji udziela: MPGM TBS SP z o. o. Biuro Eksploatacji, tel. 32 242 01 33, wew. 741, 745, mail: mpgm@mpgm.com.pl.

Ogłoszenia:

Biura w samym centrum Nowego Bytomia do wynajęcia

Willa przy ulicy Piotra Niedurnego 75 w Rudzie Śląskiej to architektoniczna perełka. W zabytkowym, zrewitalizowanym gmachu stworzono nowoczesne centrum biurowo-usługowe. To idealna przestrzeń na biura, gabinety czy kancelarię.

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w Rudzie Śląskiej planuje wynajęcie wyremontowanych pomieszczeń pod działalność gospodarczą. 

Do wynajęcia na pierwszym piętrze willi są cztery lokale użytkowe z węzłem sanitarnym o łącznej pow. 260 m2. Budynek dostosowany jest do osób z niepełnosprawnościami. Wyposażony jest w windę, alarm, monitoring oraz domofon. Dla każdego lokalu przyporządkowane jest miejsce parkingowe (parking ogrodzony). Najemcy mają też zapewnione sprzątanie powierzchni wspólnych takich jak korytarze, klatka schodowa i winda. Istnieje także możliwość użytkowania piwnicy.

Szczegółowych informacji udziela: MPGM TBS SP z o. o. Biuro Eksploatacji, tel. 32 242 01 33, wew. 741, 745, mail: mpgm@mpgm.com.pl.

Biura do wynajęcia w Rudzie Śląskiej

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w Rudzie Śląskiej wynajmie pomieszczenia pod działalność gospodarczą. Lokale mieszczą się w zrewitalizowanej willi przy ul. Piotra Niedurnego 75.

Do wynajęcia są cztery lokale użytkowe (z pełnym węzłem sanitarnym) o łącznej pow. 218 m2, które usytuowane są na poddaszu budynku. Obiekt przeszedł gruntowny remont, podczas którego wzmocniono fundamenty, odnowiono elewację, wykonano konstrukcję i pokrycie dachu, a także wymieniono stolarkę okienną i drzwiową oraz stropy piwnic, poddasza, posadzki, tynki i schody wewnętrzne oraz dobudowano windę. Budynek został też dostosowany do osób z niepełnosprawnościami. Wyposażony jest w windę, alarm, monitoring oraz domofon. Dla każdego lokalu przyporządkowane jest miejsce parkingowe (parking ogrodzony). Najemcy mają też zapewnione sprzątanie powierzchni wspólnych takich jak korytarze, klatka schodowa i winda. Istnieje także możliwość użytkowania piwnicy.

Szczegółowych informacji udziela: MPGM TBS SP z o. o. Biuro Eksploatacji, tel. 32 242 01 33, wew. 741, 745, mail: mpgm@mpgm.com.pl.

Biura do wynajęcia w centrum Rudy Śląskiej. Willa przy Niedurnego 75 czeka na najemców

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.