Sosnowiec - portal miejski Sosnowiecki.pl

Wiadomości z Sosnowca

Koncert Quebonafide na dachu autobusu w Sosnowcu? Zagłosuj

  • Dodano: 2018-04-11 11:00

Wyjątkowa trasa koncertowa Quebonafide. Już w czerwcu jeden z najbardziej charyzmatycznych raperów odwiedzi 7 miast, a wśród nich może być Sosnowiec.

Trasa Red Bull Music Presents to siedem otwartych koncertów granych z dachu muzycznego autobusu. W tym roku w podróż po Polsce wyruszy Quebonafide. Jeden z najpopularniejszych obecnie polskich raperów decyzję o tym, w których miastach się zatrzyma i gdzie zagra koncert, powierza fanom.

Głosować mogą codziennie, do 23 kwietnia, na jedno spośród dziesięciu miast, a wśród nich jest Sosnowiec. Wystarczy wejść na stronę www.redbullmusic.pl/quebonafide i kliknąć GŁOSUJ. W miastach z największą liczbą głosów odbędą się bezpłatne koncerty.

KLIKNIJ TUTAJ, aby zagłosować

Quebonafide zadebiutował trzy lata temu albumem „Ezoteryka”, który okrzyknięty został jednym z najlepszych hiphopowych debiutów 2015 roku. Album sprzedał się w ponad 30 tysiącach egzemplarzy i pokrył się platyną. W ramach swojej wytwórni QueQuality, raper zaczął gromadzić młodych twórców, z którymi w 2016 roku wydał album „Hip-hop 2.0”. W międzyczasie zaczął pracować nad swoim najbardziej ambitnym jak dotąd projektem – albumem „Egzotyka”, na który każdy z utworów nagrał w innym kraju. Płyta ukazała się w 2017 roku i zdobyła status podwójnej platyny oraz tytuł najlepiej sprzedającego się polskiego albumu minionego roku.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.