Sosnowiec - portal miejski Sosnowiecki.pl

Wiadomości z Sosnowca

Amazon w CKZiU

  • Dodano: 2017-11-15 12:00

14 listopada w CKZiU Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska w Sosnowcu odbyło się uroczyste podsumowanie programu Kindloteka organizowanego przez firmę Amazon. Szkoła znalazła się w gronie zwycięskich placówek, które wzbogaciły swój księgozbiór.

Przedstawiciele firmy przekazali 10 czytników Kindle z wgranymi e-bookami w języku angielskim i niemieckim oraz 100 książek w tradycyjnej formie papierowej. W spotkaniu udział wzięli : wiceprezydent Sosnowca Zbigniew Byszewski, dyrektor CKZiU Jacek Górski, wicedyrektor  Zbigniew Zalas, a także uczniowie, którzy otrzymali koszulki  od firmy Amazon z nadrukiem „Kocham czytać”.

Kierownik szkolenia praktycznego Małgorzata Regulewska zaprezentowała zebranym kierunki kształcenia w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz akcje czytelnicze prowadzone na terenie szkoły. Natomiast  manager firmy  Krzysztof Rapacz  przekazał na ręce uczniów wybrane książki oraz podsumował program Kindloteki w Sosnowcu. Szkoła wybrała lektury w wersji papierowej oraz e –booki, które obejmują również tematykę młodzieżową- powiedziała polonistka Bożena Fulas, organizatorka spotkania.

Wiceprezydent Sosnowca podkreślił znaczenie współpracy szkoły z firmą Amazon, co jest ogromnie ważne dla środowiska lokalnego .Niespodzianką dla uczniów i nauczycieli jest otrzymanie zaproszenia do zwiedzania Centrum Logistycznego w Sosnowcu.. Dokonano również wyboru najciekawszego plakatu w konkursie plastycznym: „Czytać jest przyjemnością”.

Najnowsze informacje z Sosnowca w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.