Katalog firm

dodaj firmę

Paleta diet Patrycja Kłósek Sosnowiec

Logo Paleta diet Patrycja Kłósek Sosnowiec

Adres i telefon

ul. Ostrogórska 24
41-200 Sosnowiec
Godziny otwarcia:
 • Poniedziałek:
 • Wtorek:
 • Środa:
 • Czwartek:
 • Piątek:
 • Sobota:
 • Niedziela:

Oferta

Dietetyk Sosnowiec, Jaworzno, Lędziny
zaprasza na konsultacje dietetyczne wraz z analizą składu ciała!

Psychodietetyka i dietetyka kliniczna w jednym gabinecie dietetycznym!

 • Pomagamy naszym pacjentom nie tylko zmieniać ich nawyki żywieniowe, zmieniamy ich życie, podnosimy jego jakość.
 • W leczeniu dietetycznym wykorzystujemy innowacyjne techniki psychodietetyki, które pomagają naszym pacjentom pokonywać wszelkie przeszkody w dążeniu do zdrowia i dobrego samopoczucia.
 • W leczeniu jesteśmy partnerami, wspieramy i otaczamy troską każdego kto obdarzy nas swoim zaufaniem.
 • Nie czekaj aż Twój problem rozwiąże się sam.
 • Nie odkładaj kilogramów na potem. Umów się już dziś na bezpłatną konsultację do naszego gabinetu.

Zapraszam serdecznie!
dr n. o zdr. Patrycja Kłósek


Chcesz schudnąć i pozbyć się zbędnych kilogramów? Masz nadwagę która negatywnie wpływa na Twoje zdrowie i samopoczucie? Masz problemy zdrowotne, które wymagają ułożenia racjonalnej diety dla Ciebie? Odwiedź naszego dietetyka w Jaworznie lub Lędzinach a dostosujemy Ci odpowiednią dietę i zadbamy o Twoje zdrowie i sylwetkę.

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk, dr n. o zdr. Patrycja Kłósek - to doświadczony specjalista, który pomógł już tysiącom pacjentów. W naszym gabinecie dietetycznym głównie pomagamy osobom, które chcą schudnąć, zmienić swoją sylwetkę i poprawić stan zdrowia. Wiedząc, jak dużym obciążeniem psychicznym jest dla pacjentów otyłość nasz dietetyk stworzył własny program wsparcia motywacyjnego, pomagający pacjentom schudnąć skutecznie i trwale. Dr Patrycja Kłósek jest specjalistą psychodietetyki, który doskonale wspiera pacjentów podczas odchudzania. Jest także specjalistą dietetyki klinicznej, dzięki wiedzy z tej trudnej dziedziny potrafi dostosować zalecenia dietetyczne dla pacjentów chorych na schorzenia takie jak: zaburzenia metaboliczne, cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca, choroby serca i naczyń, dna moczanowa, PCOS, choroby tarczycy, choroby nowotworowe. Pacjent w naszym gabinecie dietetycznym dzięki temu otrzymuje kompleksową opiekę zarówno od strony psychologicznej jak i od strony medycznej. Psychodietetyka jest doskonałym uzupełnieniem dietetyki klinicznej.

Zarówno w naszym gabinecie dietetycznym w Jaworznie jak i w Lędzinach dużą wagę przywiązujemy do jakości naszych usług oraz do dobrej współpracy pacjenta i dietetyka. Zapraszamy serdecznie do umówienia się na konsultację dietetyczną już dziś! Nie odkładaj swojego zdrowia na potem!


Profesjonalne szkolenia dla dietetyków z żywienia i dietoterapii.
Otrzymasz certyfikat po każdym ukończonym szkoleniu.

 

 • Dzięki nam zdobędziesz wiedzę, która pomoże Ci w zawodzie dietetyka, żywieniowca, medyka, coacha, trenera personalnego.
 • Dzięki nam poznasz praktyczne aspekty pracy.
 • Podniesiesz swoje kwalifikacje i uatrakcyjnisz CV.
 • Przyswoisz wiedzę w wygodnym systemie e-learningu a Twój indywidualny szkoleniowiec odpowie na każde Twoje pytanie. Jesteś aktywny zawodowo? Studiujesz? Brak Ci czasu na konferencje i wyjazdy a chcesz być na bieżąco z newsami dietetycznymi. Te szkolenia są dla Ciebie!
 • Innowacyjny system kształcenia.
 • Bogata oferta szkoleń.

Jesteś aktywnym zawodowo dietetykiem? Studiujesz zaocznie i masz zajęte weekendy? Chcesz pogłębić swoją wiedzę z dietetyki i żywienia? Interesujesz się konkretną dziedziną wiedzy dietetycznej? Brak Ci czasu na szkolenia dietetyczne, kursy, konferencje żywieniowe, a chciałbyś dokształcać się i poszerzać swoją wiedzę jak inni? Szukasz pracy i chcesz rozbudować swoje CV? Może w twoim gabinecie dietetycznym pojawił się pacjent , którego dietoterapia jest dla ciebie wyzwaniem i potrzebne są Ci dodatkowe kompetencje?

Wychodzimy temu naprzeciw i zapraszamy Cię na internetowe szkolenia dla dietetyków w Palecie Diet.

Internetowe szkolenia pozwalają na przyswajanie wiedzy w indywidualnym tempie, zapoznaniu się materiałami edukacyjnymi w dogodnym dla ciebie czasie. Szkolenia dla dietetyków w systemie e-learning są wygodne, tanie i najbardziej efektywne. Po przejściu przez cały proces edukacyjny e-szkolenia, każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat, identyczny jak po ukończeniu szkolenia stacjonarnego. W celu skorzystania z e-szkolenia należy zgłosić się poprzez stronę internetową www.paletadiet.pl wybierając szkolenie, które Państwa interesuje, a następnie dokonać za nie opłaty. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo materiały edukacyjne na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail. Materiały te zawierają ćwiczenia praktyczne oraz treści edukacyjne. Następnie otrzymają Państwo test weryfikujący wiedzę zdobytą na szkoleniu, a po jego pozytywnej ocenie przez Naszego specjalistę - tradycyjny CERTYFIKAT przesłany pocztą na wskazany przez Państwa adres.Zapraszamy do skorzystania ze szkoleń dla dietetyków z kilkudziesięciu obszarów tematycznych!

Galeria

Polecenia i opinie (1)

Dodaj opinię
 • Paleta diet Patrycja Kłósek posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Sosnowca od 2019 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.