Katalog firm

dodaj firmę

Paleta diet Patrycja Kłósek Sosnowiec

Logo Paleta diet Patrycja Kłósek Sosnowiec

Adres i telefon

ul. Ostrogórska 24
41-200 Sosnowiec
Godziny otwarcia: 8-20
 • Poniedziałek: 8-20
 • Wtorek: 8-20
 • Środa: 8-20
 • Czwartek: 8-20
 • Piątek: 8-20
 • Sobota: 8-20
 • Niedziela: 8-20

Oferta

 

Paleta Diet dr Patrycja Kłósek - dietetyk kliniczny, psychodietetyk

41-200 Sosnowiec, ul. Ostrogórska 24


dr n. o zdr. Patrycja Kłósek – dietetyk kliniczny, psychodietetyk, wieloletni wykładowca akademicki. Prowadzi gabinety dietetyczne w kilku miastach woj. małopolskiego oraz śląskiego w tym także w Sosnowcu. Specjalista leczenia otyłości w połączeniu z psychologią oraz wszelkich chorób dietozależnych. Ze swoim zespołem dietetyków  wykorzystuje innowacyjne techniki psychodietetyczne, które pomagają pacjentom pokonywać wszelkie przeszkody w odchudzaniu co daje bardzo dobre i długotrwałe efekty.

Stosowanie diet i odchudzanie to walka z przeciwnikiem na wielu płaszczyznach. Walka z niesmacznym jedzeniem, czasami skomplikowanym gotowaniem czy robieniem zakupów do przygotowania posiłków. Jednak najważniejsza walka w odchudzaniu to WALKA KTÓRĄ STACZAMY SAMI ZE SOBĄ, ze swoją nie zawsze silną wolą, chęcią zjedzenia słodyczy jak również niskim poczuciem własnej wartości. Podczas walki o zdrowie brakuje nam wsparcia, osoby która dałaby nam wskazówkę jak poradzić sobie z podjadaniem w nocnych porach, napadowym jedzeniem, czy brakiem wewnętrznej motywacji. Wielu pacjentów trafiajacych do naszych gabinetów ma już za sobą kilka ciężkich, nieudanych prób odchudzania. Podczas kuracji staramy się stopniowo odbudować w nich wiarę w siebie i swoje możliwości. Uczymy jak zmienić nie tylko dietę ale sposób myślenia o jedzeniu w ogóle. Stworzenie dobrej atmosfery, zaprzyjaźnienie się z pacjentem, poznanie rzeczywistego problemu który doprowadził do pogorszenia stanu zdrowia i nadwagi, a później dążenie do jego rozwiązania to znak rozpoznawczy naszych gabinetów psychodietetycznych.

 

 • Pierwsza bezpłatna konsultacja - na pierwszej konsultacji nasz psychodietetyk analizuje szczegółowo stan zdrowia pacjenta, przeprowadza wywiad żywieniowy i zdrowotny, wykonuje analizę składu ciała (tzw. analiza impedancji bioelektrycznej) aby dobrać odpowiednią dietę i sposób dalszego leczenia. Na pierwszej wizycie dobrze mieć ze sobą aktualne wyniki badań morfologii krwi oraz wyniki badania moczu, a także listę zażywanych leków, jeśli pacjent pozostaje pod opieką lekarza. Jeśli nie posiadasz aktualnych wyników badań - nie przeprowadzaj ich na własną rękę przed konsultacją. Nasz specjalista zleci niezbędne badania jeśli zajdzie taka potrzeba.

 

 • Psychodietetyka - styl motywacyjny każdej wizyty jest tym co wyróżnia nasze gabinety na tle innych dietetyków. Na każdej wizycie wykonujemy z pacjentem sprawdzone ćwiczenia psychologiczne mające na celu podniesienie jego wewnętrznej motywacji do odchudzania, wzrost świadomości i przede wszystkim odzyskanie kontroli nad napadowym objadaniem się pod wpływem emocji.

 

 • Dietetyka kliniczna - Psychodietetyka nie dla każdego pacjenta będzie dobrym wyjściem dlatego posiadamy również wieloletnie doświadczenie kliniczne w leczeniu wielu chorób dietozależnych. Leczymy insulinooporność, dnę moczanową, cukrzycę, choroby jelit, wrzody żołądka i dwunastnicy. Pomagamy pacjentkom cierpiącym na bezpłodności i w wszelkich zaburzeniach hormonalnych takich jak choroby tarczycy, PCOS i pozostałe.

 

 • Cotygodniowe wizyty i wsparcie pacjenta 7 dni w tygodniu - każde leczenie otyłości zbudowane jest na solidnych podstawach. Psychodietetyk i pacjent muszą odpowiednio zaangażować się w proces odchudzania i zbudować trwałą, wręcz koleżeńską relację. W metodzie psychodietetycznego leczenia otyłości cotygodniowe wizyty są największym kluczem do osiągnięcia sukcesu. Pacjent czuje nieustanne wsparcie i kontrolę odpowiedniej osoby która pomoże w ciężkich momentach.

 

Wizytówka GOOGLE 

Galeria

Polecenia (2)

Dodaj opinię
 • W Palecie Diet otrzymuję profesjonalną, przyjacielską pomoc i wsparcie w dietoterapii . Mam stały kontakt ze swoim psychodietetykiem. Odpowiednio dobrana bardzo smaczna dieta. Fantastyczne efekty w redukcji masy ciała oraz poprawa mojego psychicznego stanu zdrowia oraz wyników badań. Moja terapia trwa. POLECAM tylko i wyłącznie Paleta Diet Patrycja Kłósek

  Co byś zmienił w firmie?   Żadnych zmian. To profesjonalni fachowcy w swojej dziedzinie.

  Data skorzystania z usługi:   2021-12-23

  Odpowiedź z 2022-01-27:   Dziękujemy Serdecznie Pani Grażynko! :)

 • Paleta diet Patrycja Kłósek posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Sosnowca od 2019 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.