Katalog firm

dodaj firmę

Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego Sosnowiec

Adres i telefon

ul. Aleja Zwycięstwa 14/I 3
41-200 Sosnowiec
Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
  • Wtorek: 09:00 - 17:00
  • Środa: 09:00 - 17:00
  • Czwartek: 09:00 - 17:00
  • Piątek: 09:00 - 17:00
  • Sobota:
  • Niedziela:

Oferta

Kancelaria notarialna z Sosnowca to miejsce, w którym można skorzystać z usług notariusza. Nasza kancelaria specjalizuje się w udzielaniu pomocy prawnej w zakresie czynności notarialnych, takich jak sporządzanie aktów notarialnych, dokumentów, umów i innych aktów prawnych.

Notariusze w naszej kancelarii są wykwalifikowani i posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw notarialnych. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i zawodowymi, co zapewnia naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i zaufania.

W naszej kancelarii notarialnej oferujemy pełen zakres usług, w tym m.in.: sporządzanie aktów notarialnych dotyczących nieruchomości, spadków, umów kupna-sprzedaży, darowizn, pełnomocnictw, testamentów, a także poświadczanie podpisów, odpisów i kopii dokumentów oraz potwierdzanie faktów.

Nasza kancelaria notarialna z Sosnowca zapewnia szybką i profesjonalną obsługę, a także dbałość o bezpieczeństwo przekazywanych nam dokumentów. Posiadamy nowoczesne zaplecze technologiczne, co umożliwia nam sprawną obsługę klientów oraz szybkie i dokładne sporządzanie aktów notarialnych.

Jeśli potrzebujesz pomocy notariusza, to nasza kancelaria notarialna z Sosnowca jest idealnym miejscem, aby uzyskać kompleksową obsługę notarialną. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej sprawy oraz doradztwo prawne na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie i uzyskać więcej informacji.
 

Polecenia (1)

Dodaj opinię
  • Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Sosnowca od 2023 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.