Wiadomości z Sosnowca

Chirurg poprawia naturę. Co zyskasz poddając się operacjom plastycznym?

  • Dodano: 2021-08-05 13:15, aktualizacja: 2021-08-12 10:14

Rzadko spotyka się osoby, które w pełni akceptowałyby swój wygląd i nie chciały w nim nic zmienić. Większość ludzi, gdy tylko nadarza się taka okazja (pojawiają się możliwości finansowe) udaje się do gabinetu medycyny estetycznej, aby poprawić to i owo. Dlaczego operacje plastyczne cieszą się tak dużą popularnością?

Ciało bez blizn

Chirurg plastyczny może pomóc w usunięciu szpecących blizn, które pojawiają się na ciele z różnych powodów. Mogą być to znamiona nabyte lub wrodzone. Po konsultacji, można ustalić właściwy plan działania, aby pozbyć się defektu znajdującego się w widocznym miejscu. Tego typu zabiegi poprawiają komfort życia i pozwalają na swobodę przy ubieraniu niektórych elementów garderoby.

Przywrócisz wiarę w siebie

Kompleksy sprawiają, że zamykamy się w sobie, nie mamy ochoty na kontakty nawet z najbliższymi. Wystarczy jednak wizyta u profesjonalnego chirurga plastycznego, np. Marcina Sierocińskiego , a możesz odmienić swoje życie. Specjalista z wieloletnim doświadczeniem popatrzy fachowym okiem na defekty, z których nie jesteśmy do końca zadowoleni. Doradzi, co można zmienić, jakim zabiegom poddać się, aby uzyskać większą pewność siebie.

Gama zabiegów, z jakich możesz skorzystać jest bardzo szeroka. Jest to między innymi lifting twarzy, plastyka drugiego podbródka, modelowanie sylwetki oraz zabiegi piersi takie jak powiększanie i pomniejszanie. U chirurga plastycznego możesz zmienić każdy centymetr swojego ciała, który powoduje u ciebie dyskomfort i nie pozwala na pełne cieszenie się z życia.

Nie ma w tym nic złego, że chcesz w sobie coś zmienić. Warto korzystać z możliwości, jakie daje współczesna medycyna estetyczna.

Efekty, które utrzymują się przez dłuższy czas

Przewagą operacji plastycznych nad stosowaniem kwasu hialuronowego jest to, że efekty są trwalsze. Nie znikają po 13 miesiącach, gdy kwas wchłonie się, dlatego wiele osób decyduje się na inwazyjne zabiegi, aby uzyskać permanentny efekt, np. związany z powiększeniem piersi czy korekcją nosa.

Jeżeli trafisz do profesjonalnego chirurga, jakim bez wątpienia jest Marcin Sierociński, o efekty zabiegów nie musisz się obawiać. Wszystko pójdzie po twojej myśli, zyskasz piękny wygląd, który nie będzie już generował kompleksów.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.