Wiadomości z Sosnowca

Wypadek na trasie S1 w Sosnowcu. Samochód ciężarowy zderzył się z osobówką

  • Dodano: 2021-10-25 09:15, aktualizacja: 2021-10-25 10:26

W ubiegły piątek od wczesnych godzin rannych sosnowieccy policjanci pracowali intensywnie na miejscu wypadku, do jakiego doszło na trasie S1 na wysokości centrum outletowego, na nitce w kierunku na Tychy. Samochód ciężarowy zderzył się tam z autem osobowym. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały ranne. Trasa była całkowicie zablokowana przez kilka godzin.

Wypadek w Sosnowcu. 2 osoby poszkodowane

Zebrany w trakcie czynności materiał będzie analizowany w ramach postępowania, które wyjaśni wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Spore utrudnienia spowodował ładunek z samochodu ciężarowego, który w wyniku zderzenia wypadł na jezdnię. Uprzątnięcie artykułów spożywczych wymagało sporo czasu, a do wypadku doszło w miejscu zwężenia drogi, w którym ruch ostatnio stale odbywa się wyłącznie jednym pasem, z uwagi na prowadzone tam roboty.

Wszystkie te okoliczności spowodowały, że trasa S1 w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci pracowali bardzo intensywnie, oprócz czynności związanych z obsługą wypadku, wyznaczyli objazdy i zabezpieczali miejsce zdarzenia do czasu jego całkowitego uprzątnięcia.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.