Wiadomości z Sosnowca

Wypadek na trasie S1 w Sosnowcu. Samochód ciężarowy zderzył się z osobówką

  • Dodano: 2021-10-25 09:15, aktualizacja: 2021-10-25 10:26

W ubiegły piątek od wczesnych godzin rannych sosnowieccy policjanci pracowali intensywnie na miejscu wypadku, do jakiego doszło na trasie S1 na wysokości centrum outletowego, na nitce w kierunku na Tychy. Samochód ciężarowy zderzył się tam z autem osobowym. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały ranne. Trasa była całkowicie zablokowana przez kilka godzin.

Wypadek w Sosnowcu. 2 osoby poszkodowane

Zebrany w trakcie czynności materiał będzie analizowany w ramach postępowania, które wyjaśni wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Spore utrudnienia spowodował ładunek z samochodu ciężarowego, który w wyniku zderzenia wypadł na jezdnię. Uprzątnięcie artykułów spożywczych wymagało sporo czasu, a do wypadku doszło w miejscu zwężenia drogi, w którym ruch ostatnio stale odbywa się wyłącznie jednym pasem, z uwagi na prowadzone tam roboty.

Wszystkie te okoliczności spowodowały, że trasa S1 w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci pracowali bardzo intensywnie, oprócz czynności związanych z obsługą wypadku, wyznaczyli objazdy i zabezpieczali miejsce zdarzenia do czasu jego całkowitego uprzątnięcia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również