Wiadomości z Sosnowca

Świadkowie ujęli sprawcę kradzieży i powiadomili sosnowieckich policjantów!

  • Dodano: 2023-06-07 07:00, aktualizacja: 2023-06-07 05:48

W ubiegłą sobotę, w godzinach wieczornych, policjanci z tutejszego Komisariatu II otrzymali zgłoszenie o ujęciu mężczyzny, który dokonał w jednej z drogerii przy ulicy Staszica kradzieży perfum. Mężczyzna został zatrzymany, a skradzione przez niego łupy odzyskano.

3 czerwca, w godzinach wieczornych policjanci z Komisariatu II zostali poinformowani o kradzieży perfum, do jakiej doszło w jednej z drogerii przy ulicy Staszica w Sosnowcu. Trzej młodzi mężczyźni, którzy widzieli całe zajście, natychmiast zareagowali i ujęli agresywnie zachowującego się 23-latka, gdy ten próbował uciec. Od razu powiadomili o tym fakcie Policję. Gdy mundurowi przyjechali na miejsce, mężczyzna został zatrzymany. Jego łupem padły perfumy o wartości około 640 złotych. Okazało się, że nie było to pierwsze przewinienie 23-letniego mieszkańca Sosnowca – zaledwie dzień wcześniej dokonał podobnej kradzieży z tego samego sklepu.

Dziękujemy za prawidłową i wzorową postawę, a także szybką reakcję osób, które były świadkami kradzieży. Pamiętajmy, że jeśli mamy informacje o przestępstwach czy wykroczeniach, informujmy o tym, dzwoniąc na numer alarmowy. Możemy również tego typu informacje przekazywać zupełnie anonimowo. W przypadku różnego rodzaju negatywnych zjawisk, które nie mają miejsca w danym momencie, korzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. - przekazują policjanci.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również