Wiadomości z Sosnowca

Silesia Boxing Show już 1. grudnia!

  • Dodano: 2018-11-28 13:45

Już pierwszego grudnia na hali Katowickiego AWF-u będziemy mieli okazję zobaczyć w akcji najlepszych pięściarzy zawodowej grupy Silesia-Boxing. W ringu zaprezentują swoje zdolności m.in.: Robert Talarek, Bartłomiej Grafka, Remigiusz Wóz i Karina Kopińska.

Podczas gali swoje zdolności zaprezentuje rudzianin Robert Talarek - interkontynentalny mistrz organizacji IBO oraz zdobywca tytułu IBF East/West Europe. Z zawodu jest górnikiem. Od początku bokserskiej kariery związany z klubem Silesia Boxing. Swoją pierwszą zawodową walkę stoczył 6 kwietnia 2013 roku, wygrywając na punkty z Rafałem Piotrowskim.

Na ringu będziemy mieli okazję również podziwiać Bartłomieja Grafkę, którego walki każdorazowo okrzykiwane są walkami wieczoru czy też najlepszymi bataliami ostatnich czasów. Oprócz Grafki pojawi się również Remigiusz Wóz (11 (6 KO)-3). Wóz w swoich planach ma powrót na sam szczyt polskiego boksu zawodowego. Co ciekawe boks nie jest jego jedyną mocną stroną, otóż Remigiusz Wóz jest też zdolnym malarzem.

Poza walkami mężczyzn będziemy mogli również podziwiać piękno kobiecego boksu w wydaniu Kariny Kopińskiej - wojowniczki, która na swoim koncie ma walki z mistrzyniami świata, olimpijskimi oraz która niejednokrotnie była pretendentką do tego tytułu. Kopińska jest jedną z najbardziej doświadczonych polskich kobiet w boksie, a więc emocje na pewno sięgną zenitu!

Poza walkami boksu zawodowego będziemy mieli okazję podziwiać 8 walk boksu olimpijskiego w wydaniu zawodników AZS AWF 06 Kleofas Katowice, których ponadprzeciętne umiejętności dają nadzieję na świetne wyniki w przyszłości.

Na gali pojawią się specjalni goście, gwiazdy światowego boksu tj. Krzysztof Głowacki (mistrz świata WBO, uczestnik WBSS); prawdziwy WIKING - Mariusz Wach (posiadacz pasa WBC International oraz federacji TWBA w wadze ciężkiej), a także Rafał Jackiewicz (były pretendent do tytułu Mistrza Świata federacji IBF w kategorii półśredniej).

Kibice będą mieli okazję z bliska zobaczyć świat boksu dzięki biletom VIP, które zapewniają miejsca przy samym ringu, a także dostęp do VIP ROOM z bufetem bez ograniczeń. Do nabycia są też bilety na parkiecie w niższych cenach bez dostępu do cateringu oraz bilety na trybunie w cenach 39, oraz 29 zł.

Silesia Boxing Show już 1. grudnia!


Źródło: Redakcja

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również