Wiadomości z Sosnowca

Prezentował inną czynność seksualną małoletniemu. Rozpoznajesz go?

  • Dodano: 2021-12-16 10:30, aktualizacja: 2021-12-16 17:43

Sosnowieccy policjanci z Wydziału Kryminalnego prowadzą postępowanie w sprawie prezentowania innej czynności seksualnej osobie małoletniej. Do zdarzenia doszło w dniu 22 sierpnia 2021 roku w tramwaju linii numer 15 w rejonie przystanków Basen Sielec-Sosnowiec Środula.

W tramwaju pokazywał inną czynność seksualną osobie małoletniej

Do zdarzenia doszło w dniu 22 sierpnia 2021 roku w tramwaju linii numer 15 w rejonie przystanków Basen Sielec - Sosnowiec-Środula. Sprawca działając w celu własnego zaspokojenia prezentował osobie małoletniej dokonanie innej czynności seksualnej. Dopuścił się tym samym przestępstwa określonego w artykule 200 § 4 kodeksu karnego.

- Publikujemy jego wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu jego personaliów oraz o zgłaszanie nam ewentualnych innych podobnych zdarzeń z udziałem tego mężczyzny. Prosimy o zwrócenie uwagi na deformację jego sylwetki, jaka jest wynikiem rejestracji wizerunku przez kamerę szerokokątną. Prawdopodobnie sprawca może nie być tak szczupły i wysmukły, jak na zdjęciach - czytamy w komunikacie sosnowieckiej policji.

Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 12 80, Oficerem Dyżurnym pod numerem 47 852 12 55 lub 47 852 12 00, lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji. Osobom przekazującym informacje zapewniana jest pełna anonimowość.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.