Wiadomości z Sosnowca

Płacili kradzioną kartą. Rozpoznajesz ich?

  • Dodano: 2021-12-29 09:30

Sosnowieccy policjanci z Komisariatu Policji II prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży karty, a następnie dokonania nią płatności w różnych punktach w Sosnowcu oraz Będzinie. Sprawca, działając wspólnie i w porozumieniu z towarzyszącą mu kobietą spowodował straty w łącznej wysokości ponad 170 złotych.

Policja ustala personalia dwójki złodziejów

Do zdarzenia doszło w dniu 27.09.2021 roku w Sosnowcu. Sprawca, działając wspólnie i w porozumieniu z towarzyszącą mu kobietą, najpierw dopuścił się kradzieży karty, a następnie, w różnych punktach Sosnowca oraz Będzina, dokonał nią płatności za towary, powodując straty w wysokości łącznej ponad 170 złotych.

Publikujemy wizerunki sprawców z prośbą o pomoc w ustaleniu ich personaliów. Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 03 00 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji. Osobom przekazującym informacje zapewniona jest anonimowość.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również