Wiadomości z Sosnowca

#MAMczas – Sosnowiecki Tydzień dla Mam

  • Dodano: 2024-05-16 12:00

W tym roku Dzień Matki świętujemy przez cały tydzień! Sosnowiecki Tydzień dla Mam rozpoczyna się już w poniedziałek, 20 maja, a zwieńczeniem zajęć, warsztatów i wykładów będzie plenerowy finał, który odbędzie się w Parku Sieleckim w Sosnowcu.

Coś dla każdej mamy

Całe wydarzenie zaplanowane jest tak, by każda z pań znalazła aktywność dla siebie i poświęciła czas również sobie. Stąd Sosnowiecki Tydzień Mam będzie odbywał się pod hasłem przewodnim #MAMczas. To wydarzenie organizowane przez kobiety, dla kobiet, dlatego z dokładną starannością dobierani byli partnerzy, którzy w tygodniu 20-26 maja zadbają zarówno o ducha, ale i cało wszystkich pań. Przewidziane są też warsztaty dla dzieci i z ich udziałem.

Będzie gimnastyka dla niemowląt, chustonoszenie, warsztaty z metody wychowawczej Kid’s Skills. Mamy będą mogły nauczyć się ekspresowego makijażu dla zabieganych, wziąć udział w zajęciach tanecznych, nauczyć się technik relaksacji czy potrenować mentalnie, by w konsekwencji czerpać korzyści w codzienności. Zaplanowano spotkania z fizjoterapeutką kobiecą czy trenerką intymności, która podczas warsztatów pomoże mamom zadbać o swoją seksualność po porodzie.

Finał wydarzeń

Plenerowy finał w Parku Sieleckim mamy wezmą udział w niedzielę, 26 maja, gdzie będzie bardzo aktywnie. Wierząc, że w zdrowym ciele, zdrowy duch organizatorzy chcą nauczyć panie samoobrony, przeprowadzić wspólny, duży trening pod chmurką z wykwalifikowanymi trenerami personalnymi, będzie też joga na trawie i oczywiście tańce latino.

Wstęp na wszystkie zajęcia i warsztaty jest bezpłatny. Na zajęcia w tygodniu, które odbędą się w biurze senatorskim Senatorki RP Joanny Sekuły w Sosnowcu, obowiązują zapisy. To z dbałości o pełen komfort uczestniczek i maksymalne wykorzystanie możliwości warsztatowych.

Zapisy odbywają się drogą elektroniczną, a wszystkie szczegóły na stronie Facebookowej wydarzenia https://www.facebook.com/profile.php?id=61559030471351

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła jego inicjatorka, Joanna Sekuła – Senatorka RP.

#MAMczas – Sosnowiecki Tydzień dla Mam

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również